Niemki zrzucają staniki!

Opublikowano: 17.03.2023 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3742

Rewolucja na niemieckich basenach publicznych. Decyzją lokalnych władz kobiety będą mogły korzystać z obiektów topless. Niemki zrzucają staniki!

Taki widok dotychczas kojarzył się głównie z plażami nudystów, ale niebawem może być także czymś oczywistym w Niemczech.

Kolejne miasto – tym razem Kolonia – zdecydowało, że od 1 kwietnia kobiety będą mogły korzystać z basenów bez konieczności zakładania stanika. Wcześniej podobną decyzję podjęły Berlin, Dortmund czy Hanower.

Wszystko zaczęło się od skarg dwóch kobiet, które korzystały z basenów topless, co zostało uznane za nieobyczajny wybryk. Jedną z kobiet z basenu wyrzucono, w drugim przypadku grzecznie, acz stanowczo poproszono niewiastę o założenie górnej części stroju kąpielowego.

Sęk w tym, że przepisy nie precyzowały, jak traktować stanik (w regulaminach zawarto jedynie określenie „odpowiednie ubranie”), a wątpliwości na bieżąco rozstrzygali pracownicy basenu. Władze uznały więc, że trzeba przepis doprecyzować.

I już cztery duże metropolie doprecyzowały tak, że korzystanie z basenu topless będzie dozwolone. Dotyczy to zarówno otwartych, jak i zamkniętych basenów publicznych. Decyzja obowiązuje do odwołania.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Baltazar Bombka 17.03.2023 10:25

  Spoko, zmienia zdanie jak z tych samych basenów będą korzystać nowi Niemcy z bliskiego Wschodu.

 2. bboyprezes 17.03.2023 10:32

  Staruszki będą polerować podłogę extra za free xD

 3. Stary Kulas 17.03.2023 13:08

  Na basenach NIGDY nie można było chodzić w staniku czy biustonoszu. Stanik i biustonosz to jest bielizna. Autor zapewne miał na myśli górę od bikini?
  Inna sprawa, że oglądanie cyców NIEMEK może skutecznie zniechęcić do chodzenia na baseny.

 4. Szwęda 17.03.2023 16:34

  Coponiektórzy faceci będą wtedy musieli przebywać na basenie w dużych albo bardzo dużych kąpielówkach…
  S.K., byłeś kiedyś w Niemczech? Naprawdę piękne Niemki też się zdarzają, na pewno rzadziej niż Polki w Polsce ale jednak.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.