Lekarz ujawnia kłamstwa o pandemii

Opublikowano: 26.05.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 898

https://www.youtube.com/watch?v=TdfGieu-N44

Niemiecki doktor i dyrektor przychodni mówi, że nie jest on żadnym teoretykiem spiskowym, bo spisek to ukrywanie czegoś, a on niczego nie ukrywa i jego słowa nie mają nic wspólnego z teorią, ponieważ jest praktykującym lekarzem i przyjmuje pacjentów 7 dni w tygodniu w przeciwieństwie do rządowych tzw. ekspertów bazujących na fałszywych danych z Instytutu Roberta Kocha. Dane przedstawiane przez rząd nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistym świecie, opierają się na kłamstwach i manipulacjach z rządowego Instytutu Roberta Kocha, którego głównym ekspertem jest prof. weterynarii, jest on psem na smyczy rządu. Kłamstwa i złe leczenie oraz podanie szczepionki, która nie przeszła wszystkich faz testów klinicznych w konsekwencji doprowadzi do śmierci wielu ludzi, za które oni wszyscy powinni zostać osądzeni.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.