Niemieccy politycy z AfD pozwą hotel ze Szczecina

Opublikowano: 02.07.2019 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 360

Członkowie niemieckiej partii politycznej Alternatywa dla Niemiec (AfD) chcieli zorganozwać zjazd partyjny w Szczecinie. Hotel w ostatniej chwili odwołał ich rezerwację.

Jak informuje Radio Szczecin, członkowie partii Alternatywa dla Niemiec mieli mieć trudności ze zorganizowaniem zjazdu partyjnego w Niemczech, dlatego zdecydowali się na Polskę. Padło na Szczecin.

„Partia AfD mając trudności z wynajęciem sali w Niemczech, postanowiła swoje zamknięte zebranie zorganizować w Polsce” – poinformowało Radio Szczecin.

Politycy z Niemiec wybrali szczeciński hotel Radisson Blu, który w ostatniej chwili odwołał rezerwację. Hotel tłumaczył swoją rezygnację względami bezpieczeństwa i tym, że nie został poinformowany o tym, że chodzi o zjazd polityczny. Rezerwacji dokonano za pośrednictwem agencji turystycznej.

AfD zapowiada, że podejmie kroki prawne w związku odwołaniem ich rezerwacji w szczecińskim hotelu.

„Odwołanie w ostatniej chwili rezerwacji będzie miało konsekwencje prawne” – powiedział Christian Lueth. Jego słowa cytuje Radio Szczecin. Ostateczne zjazd zorganizowano w jednej z sal Bundestagu w Berlinie.

​Alternatywa dla Niemiec to jedna z najpopularniejszych niemieckich prawicowych partii politycznych. Jej członkowie prezentują eurosceptyczne, konserwatywne poglądy. Partia wzbudza pewne kontrowersje, ponieważ część jej członków wsławiła się dwuznacznym stosunkiem do nazistowskiej przeszłości Niemiec, niektórym z nich zarzuca się także postawy antysemickie.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. mr_craftsman 02.07.2019 13:26

  poglądy Afd trudno nazwać prawicowymi, są raczej narodowo-socjalistyczne. Uniosceptyczne i twarda postawa wobec nachodźców/uchodźców – tak. Ale dla Niemców – jak najbardziej socjal, organizacja plemienna, centralne sterowanie.

 2. Anonymous-X 03.07.2019 08:36

  Hotel odwołał rezerwację w ostatniej chwili, pod naciskiem kolorowego towarzystwa, podobna sprawa do tej z drukarnią, która odmówiła wykonania usługi druku plakatów dla fundacji LGBT, i kolorowe towarzystwo skarżyło się wtedy że to nie zgodne z prawem 🙂

  Każdy kij ma dwa końce 🙂

 3. clanpapa 03.07.2019 09:40

  Niestety wszystkie komentarze nietrafne!!! Program partii AFD jest prawie w 100% taki sam jak SPD lub CDU ale niestety sa przeciwko kilku sprawom w EU:jak: wspölne wojsko,wspölna Policjia,Jak widac macki CDU i SPD siegaja az do Polski-BRAWO !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.