Niemcy wydali książkę o LGBT dla węgierskich dzieci

Opublikowano: 24.07.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1346

Niemieckie wydawnictwo Verlagsgruppe Oetinger przygotowało książkę o środowisku LGBTQWERTY. Została ona przetłumaczona na język węgierski i będzie za darmo kolportowana wśród węgierskich dzieci. W ten sposób Niemcy solidaryzują się z mniejszościami seksualnymi, które według nich mają być pokrzywdzone przez przyjęto niedawno przez Węgry ustawę antypedofilską.

Ustawa o ochronie dzieci została przyjęta przez węgierski parlament w czerwcu. Od tamtego czasu państwa zachodnie regularnie atakują Węgry, zarzucając im wprowadzenie ustawodawstwa o charakterze „homofobicznym”. Wspomniane prawo przewiduje bowiem zakaz indoktrynacji homoseksualnej w szkołach czy propagowanie operacji zmiany płci.

Jednym z najostrzej krytykujących Węgry państw są Niemcy. Do fali oburzenia przyłączyło się także tamtejsze wydawnictwo Verlagsgruppe Oetinger, które zajmuje się głównie przygotowywaniem publikacji dla dzieci i młodzieży. Postanowiło ono więc przetłumaczyć wydany przez siebie podręcznik dotyczący środowisk mniejszości seksualnych.

Książka rozpoczyna się od krótkiego przedstawienia historii ruchu homoseksualnego. Następnie tłumaczone jest w niej pojęcie płci biologicznej i „społecznej”. Autorzy chcą też uczyć węgierskie dzieci, że biologiczne cechy płciowe nie odnoszą się do osób, których nie można jednoznacznie zaklasyfikować do płci męskiej lub żeńskiej.

Na podstawie: 888.hu
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.