Niemcy we Frankfurcie stali się mniejszością

Opublikowano: 02.07.2017 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 628

Przypadek Niemiec doskonale pokazuje do czego zmierza polityka islamizacji i wielokulturowości, która jest nachalnie promowana przez tamtejszy rząd oraz Unię Europejską. Władze Frankfurtu ogłosiły, że Niemcy oficjalnie stali się mniejszością we własnym mieście. Dziś jest to Frankfurt, a wkrótce to samo spotka kolejne miasta.

Raport pod nazwą: “Frankfurt Integration and Diversity Monitoring” pokazuje, że Niemcy stanowią we Frankfurcie jedynie 48,8% populacji. Pozostałe 51,2% to imigranci z różnych państw świata. Największą mniejszością we Frankfurcie są Turcy, którzy stanowią aż 13% populacji. Z kolei 61% ludności urodzonej poza państwem to obywatele innych krajów Unii Europejskiej. Mówimy zatem nie tylko o zjawisku islamizacji, ale także osiedlaniu się mieszkańców innych państw europejskich.

Dokument pokazuje również, że rodowici Niemcy generują niemal dwa razy większe zyski dla miasta w porównaniu do imigrantów. W kwestii zatrudnienia, 83% Niemców i 78% Niemek posiada pracę, zaś wśród obcokrajowców liczy te są zdecydowanie niższe – 73% mężczyzn i tylko 59% kobiet posiada zatrudnienie.

Biorąc również pod uwagę kryzys demograficzny należy stwierdzić, że Frankfurt dotarł do pewnego punktu, z którego nie ma już odwrotu. Trzeba powiedzieć wprost, że naród niemiecki zaczyna zanikać a imigranci zajmują ich miejsce. Frankfurt to dopiero początek wielkich zmian u naszego zachodniego sąsiada – wkrótce Niemcy staną się mniejszością w kolejnych miastach, takich jak Augsburg i Stuttgart. Radykalne zmiany zachodzą również w innych europejskich miastach, np. w Amsterdamie, Brukseli, Londynie i Genewie. W najbliższych dekadach Europa zmieni się więc nie do poznania.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: Breitbart.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. kudlaty72 02.07.2017 14:23

  ” W Europie mamy fuzję z Trzecim Światem. Plaga małżeństw międzyrasowych co roku produkuje tysiące młodych ludzi rasy mieszanej: „dzieci Kalergiego”. Pod dwoma naciskami: dezinformacji i ludzkiego ogłupiania, promowanych przez masmedia, Europejczyków uczy się wyrzekania się ich pochodzenia, wyrzekania się ich tożsamości narodowej.
  Słudzy globalizacji próbują nas przekonać, że zaprzeczanie naszej tożsamości jest aktem postępowym i humanitarnym, że „rasizm” jest zły, bo chcą byśmy wszyscy byli ślepymi konsumentami. ”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

 2. polach 02.07.2017 20:48

  Kudłaty72 zgadzam się w 100 % przykra prawda że chcą wymieszać ludzi rożnych ras aby jak rozumiem rody zatraciły swą tożsamość i cechy jakie je wyróżniają się pomieszały, aby się ludzie jeszcze bardziej pogubili kim są. Jestem przeciwnikiem mieszania krwi np; białych z czarnymi bo uważam że wtedy obie strony na tym tracą.Ale rasistą nie jestem, bo z kolej uważam że wszyscy mogą współpracować ze sobą, po prostu dla wspólnego dobra, zamiast się wzajemnie zabijać, bądź sobie narzucać jak kto ma żyć i w co wierzyć.I to kapłani czarnych bogów, różnych religii są za podziały odpowiedzialni, czyli wykorzystują swą wiedzę aby dzielić i rządzić.Uważam też że chcą narody zlikwidować, stąd mamy zalew imigrantów, zresztą z stref gdzie im zniszczono często kraje gdzie żyli aby potem ich łatwiej “przesiedlić ” a ich kraje zagarnąć dla zysku korporacji. Uważam też że ogólnie zachodnia Europa już jest stracona, a odpór może dać tylko już wschodnia Europa jak się dogada między sobą i połączy dla wspólnego dobra aby chronić swe dziedzictwo.

 3. agama 02.07.2017 21:26

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.