Niemcy nie mają kompletnej armii

Opublikowano: 14.11.2022 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 439

Moment inwazji Rosji na Ukrainę stał się punktem zwrotnym dla wielu państw w polityce bezpieczeństw, w tym dla Niemiec. Niestety w ocenie szefa niemieckiej armii generała Alfonsa Maisa, nadal jest wiele do nadrobienia, aby poprawić zdolności obronne niemieckiej armii. Przegląd wydarzeń mijającego dnia.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 15.11.2022 08:43

    Kaczyński ma obsesję na punkcie upamiętniania brata, który niczego nadzwyczajnego dla Polski nie zrobił, o żonie Lecha nie wspominając. Czym się zasłużyła dla kraju? Bo wyszła za Lecha? Jak PiS straci władzę, podejrzewam, że te wszystkie pomniki, ulice, tunele Lecha Kaczyńskiego znikną. Niewykluczone, że jeśli ludzie się wściekną na PiS, to tak jak kiedyś obalali pomniki Lenina, tak samo będą obalać pomniki Kaczyńskiego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.