Niemcy chcą zwalczać „wrogów liberalnej demokracji”

Opublikowano: 09.01.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 995

Niemcy są gotowe do współpracy ze Stanami Zjednoczonymi nad wspólnym „planem Marshalla” na rzecz wspierania demokracji – powiedział niemiecki minister spraw zagranicznych Heiko Maas w wywiadzie dla agencji DPA. „Nie powinniśmy udostępniać platformy wrogom liberalnej demokracji, dotyczy to nie tylko Stanów Zjednoczonych, ale także nas w Niemczech i Europie” – dodał szef niemieckiej dyplomacji.

Plan Marshalla to program naprawy gospodarczej dla krajów Europy Zachodniej realizowany przez Stany Zjednoczone po zakończeniu II wojny światowej. Niemcy Zachodnie (RFN) otrzymały w jego ramach znaczne środki na odbudowę gospodarki.

„Możemy tylko wspólnie zachować wiarę w solidarność, w demokrację jako najbardziej humanitarną formę rządów oraz w wiarygodność nauki i rozumu. Do tego w XXI wieku nie ma lepszych, bliższych i bardziej naturalnych partnerów niż Stany Zjednoczone i Europa” – dodał minister.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o