Niemcy chcą armii UE bez udziału Polski

Opublikowano: 23.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 542

Wraca temat utworzenia europejskiej armii. Niemcy we współpracy z innymi krajami planują utworzyć tzw. europejskie siły szybkiego reagowania. Docelowo chodzi o powołanie silnej armii, wzorowanej na Stanach Zjednoczonych.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 2 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Dgruzin 23.10.2021 22:50

    Czemu ma służyć ten wpis (bo to nawet nie jest artykuł)?
    Czy może ciągłej kontynuacji tematu WOJNA, zbrojenia, zagrożenie, wirusy etc.?
    Rzygać się chce. Ale to ma swój plus – widzę temat i omijam.

  2. Admin WM 24.10.2021 08:34

    Ano temu, że taka armia może w przyszłości zostać wykorzystana przez UE przeciwko Polsce (by np. zaprowadzić brukselski ład w niepokornym kraju nad Wisłą). Śpij dalej…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.