Nieletnie dziewczynki biorą ślub z dorosłymi mężczyznami?

Opublikowano: 30.08.2017 | Kategorie: Media, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1431

Nieletnie dziewczynki biorą ślub z dorosłymi mężczyznami? To zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć! “To nie jest I Komunia w “ciemnogrodzie”, to są śluby u wyznawców “religii pokoju”. Wyp*** z tą dziczą z Europy!” – napisał na “Twitterze” popularny bloger Matka Kurka i dołączył do swojego tweeta zdjęcie przedstawiające kilkanaście ubranych na biało dziewczynek, które idą trzymając za rękę dorosłych mężczyzn.

Zdjęcie umieszczone w sieci przez popularnego blogera bardzo szybko stało się viralem. Ta historia jest jednak manipulacją. Choć śluby z nieletnimi oczywiście zdarzają się w świecie islamu, w tej konkretnej sytuacji mamy do czynienia ze zdarzeniem o zupełnie innym charakterze.

Przedstawiona na zdjęciu sytuacja to najprawdopodobniej klatka z nagrania z roku 2008 roku, kiedy w Hamas zorganizował masowe wesele dla 450 par. Większość nowożeńców stanowili wówczas palestyńscy bojownicy i wdowy, które traciły mężów w czasie konfliktu izraelsko-palestyńskiego w latach 2007-2008.

Korzystając z rozejmu, Hamas zorganizował masowe wesele dla tych, którzy sami nie mogli sobie pozwolić na małżeństwo. Zgodnie z prawem panny młode zajmowały przed ceremonią inne miejsce, a panowie prowadzeni byli przez młodsze siostry i kuzynki. I taką sytuację widzimy na zdjęciu dołączonym do tweeta.

Najmłodsza z dziewczyn, która wyszła wówczas za mąż miała 16 lat. Większość kobiet przekroczyła 18 rok życia. Sprawę wielokrotnie dementowano, jako jeden z pierwszych zrobił to Tim Marshall, reporter, który tego dnia przygotowywał reportaż z niezwykłego ślubu dla Sky News, jednak wciąż wraca ona w różnych formach i pod różnymi postaciami jako nowa opowieść. Od 2008 roku wiele stron używa zdjęć i filmów z tego wydarzenia do zobrazowania pedofilii w świecie islamu.

Autorstwo: ac
Źródło: Stefczyk.info

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
rumcajs
Użytkownik
rumcajs

“popularny bloger”… czy raczej osobnik z rozumem KURY domowej…