Nielegalni imigranci na polsko-białoruskiej granicy

Opublikowano: 02.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 885

Nielegalni imigranci, uchodźcy na polsko-białoruskiej granicy. Grupa osób koczuje po białoruskiej stronie na polsko-białoruskim pograniczu w okolicach miejscowości Usnarz Górny. Osoby te nie są wpuszczane do Polski, granicę zabezpiecza Straż Graniczna i żołnierze. Dodatkowo wzdłuż granicy Polski z Białorusią powstaje płot, są też zasieki. Jak wygląda życie w podlaskich wsiach na pograniczu polsko-białoruskim, gdy spotkanie z migrantami z Afryki czy Bliskiego Wschodu staje się codziennością? Jak odbierają przybyszów z innych kultur m.in. mieszkańcy takich miejscowości jak: Usnarz Górny, Zubrzyca Wielka, Wojnowce, Minkowce. O swoim spotkaniu z migrantami opowiada też korespondent wojenny, reportażysta Andrzej Meller, który wielokrotnie był w Afganistanie, a na miejsce życia wybrał zacisze przy granicy polsko-białoruskiej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.