Niektóre kluby ze stripteasem będą żądać dowodu szczepień

Opublikowano: 15.07.2021 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1090

Niektóre kluby ze stripteasem w Toronto w Kanadzie będą żądać okazania dowodu szczepień od wszystkich gości.

Administracja niektórych przybytków dla dorosłych twierdzi, że będzie wymagać świadectwa szczepienia od klientów, gdy w piątek, ponownie otworzy drzwi lokali w ramach III etapu planu ponownego otwarcia gospodarczego prowincji

Filmores w pobliżu Sherbourne i Dundas jest jednym z kilku klubów ze striptizem, które twierdzą, że każdy, kto przejdzie przez drzwi, będzie musiał pokazać dowód, że został zaszczepiony przeciwko COVID-19.

Kaspar Cameron, kierownik ds. rozrywki w Filmores, powiedział Toronto Sun, że podejmowane są wszelkie środki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom. Wszyscy pracownicy od tancerek po portierów, są w pełni zaszczepieni.

Dodaje, że rozmawiał z innymi właścicielami klubów, którzy twierdzą, że przyjmą podobne podejście.

Od wszystkich klientów, będzie wymagane okazanie dowodu przyjęcia co najmniej jednej dawkę, ale obecnie nie ma procesu, który zapewniałby autentyczność takiego dokumentu Mówi, że ma nadzieję, iż rząd prowincji wdroży system, który ułatwi sprawdzanie stanu szczepień.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 1,80 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o