Niedzielski uciekł z konferencji prasowej

Opublikowano: 20.07.2022 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2045

Minister zdrowia Adam Niedzielski przyjechał w poniedziałek do przychodni Bi-Med w Tarnowskich Górach.

„Ja mam pytanie odnośnie nagrody, którą pan otrzymał »Wizjoner Zdrowia«. Za pana kadencji był wzrost liczby nadmiarowych zgonów, mamy też eksperymenty na dzieciach. Jak pan się czuje otrzymując taką nagrodę? Czy pan uważa, że robi coś dobrego?” – zapytała dziennikarka ministra zdrowia.

Na te pytania w dziwny sposób odpowiedział Wojciech Adrusiewicz, rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia. „Jeżeli chodzi o kolejne pytanie, to do tej pory myślałem, że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi” – powiedział Adrusiewicz. „No i właśnie to była głupia odpowiedź” – oznajmiła dziennikarka.

Przypomnijmy, że w kilku placówkach w Polsce były prowadzone eksperymenty na dzieciach w wieku od 6 miesięcy do 12 lat. Na amerykańskiej rządowej stronie clinicaltrials.gov można znaleźć listę lokalizacji, gdzie miały być, lub były testowane preparaty Pfizera. W woj. śląskim zastrzyki podawano w punkcie w Siemianowicach Śląskich. Badania były prowadzone w czterech państwach: w USA, Hiszpanii, Polsce i Finlandii. 8 placówek w Polsce zgłosiło się do testowania szczepionki mRNA na niemowlętach.

Nagle rzecznik prasowy resortu zdrowia zakończył konferencję, choć do zadania pytania zgłosiła się redakcja portalu Tarnogorski.info i Państwowa Agencja Prasowa (PAP).

Niedzielski wszedł do budynku przychodni i wyszedł prawdopodobnie tylnymi drzwiami. Przed przychodnią zebrało się kilku mieszkańców powiatu tarnogórskiego. Przynieśli ze sobą polskie flagi i transparenty. „Jesteśmy tutaj po to, bo chcemy zapytać ministra zdrowia, kto odpowie za te 200 tys. nadmiarowych zgonów? Chcieliśmy też wiedzieć, dlaczego ministerstwo zdrowia ignoruje doniesienia na temat szkodliwości Roundupu” – mówili uczestnicy pikiety.

Na podstawie: Tarnogorski.info
Źródło: Goniec.net

34

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kaczor3333 20.07.2022 20:04

    Szkoda że tylko z konferencji uciekł. Mógłby gdzieś uciec na Madagaskar, razem z tym swoim rzecznikiem prasowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.