Niech pana babcia pogoni szczotką PiS-owską bandę złodziei

Opublikowano: 18.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 574

W „Konfrontacjach” Mediów Narodowych starali się ze sobą Paweł Tanajno (antypisowiec) z Polski Liberalnej, Strajku Przedsiębiorców oraz działacz społeczny, Republikanin Tomasz Bartosiak (pisowiec). W studiu zapanowała bardzo gorąca atmosfera oraz padło wiele mocnych słów.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Krisnow 18.11.2022 09:42

    Pan T bardzo szybko zmienia poglądy 😉 Z pandemicznego rewolucjonisty bardzo szybko stał się zwolennikiem zamordyzmu i przymusowych zastrzyków na c19 ;/

  2. Baltazar Bombka 18.11.2022 11:38

    Pan Sprzedajno kontra pisowiec w finansowanych przez system “antysystemowych” mediach. Niestety ale sporo ludzi daje się na te szopki nabrać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.