Antarktyda była zamieszkana

Opublikowano: 12.04.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1468

Większość badaczy gigantycznego odkrycia na Antarktydzie jest zdania, że rzeźby ludzkich głów mogły powstać w momencie gdy obszar Antarktydy był kiedyś wolny od lodu i dostępny. Kiedy, przez kogo i w jakim celu te masywne figury zostały umieszczone w tym konkretnym miejscu? Gdzie jest prawdziwy Biegun Południowy? 9 maja 2017 r. zarejestrowano odczyt z satelity, który mówił o szerokości geograficznej pewnego dziwnego posągu, która wynosiła 82º 25′, czyli prawie 7,5º od prawdziwego bieguna południowego. To potwierdziło obliczenia profesora Charlesa Hapgooda. Odczyt sprawdzono współrzędną podłużną 160º 32′. Każda współrzędna potwierdzała niemal dokładnie położenie bieguna południowego – dokładnie tak, jak zaznaczył to Oronteus Finaeus na swojej mapie z 1531 roku. Kto w takim razie i w jaki sposób mógł wykonać rzeźby o wysokości 800 metrów?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.