Niebiańska przepowiednia

Opublikowano: 27.12.2022 | Kategorie: Filmy fabularne

Liczba wyświetleń: 2421

Ekranizacja bestsellerowej powieści Jamesa Redfielda. Trzymający w napięciu film przygodowy, który jednocześnie zachowuje głębię duchowej przypowieści. Zabiera w podróż, która rozjaśnia duszę i daje zaskakujące odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 28.12.2022 08:00

    Sprawdziłem – da się obejrzeć. Tym razem we wpisie dodałem zamiast adresu YT automatycznie zmieniającego się w player Invidious/YT, oryginalny kod iframe z YT, bo Invidious wyświetlał błąd.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.