Niebezpieczne doświadczenia z wirusami w Gruzji

Opublikowano: 08.05.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 506

Mieszkańcy Gruzji są w niebezpieczeństwie. Sensacyjne oświadczenie zostało wydane przez byłego amerykańskiego doradcę prezydenta Gruzji i dziennikarza Jeffreya Silvermana. Według niego w laboratorium na obrzeżach Tbilisi opracowywane są niebezpieczne wirusy, które potem są wypróbowywane na miejscowych mieszkańcach. Szczegóły w reportażu gruzińskiego korespondenta „Głosu Rosji” Borisa Muraszkina.

Laboratorium na obrzeżach Tbilisi nosi imię amerykańskiego senatora Richarda Lugara. To nie jest przypadek, ponieważ otworzono je z pomocą rządu Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z oficjalną informacją studiuje się tu genetykę drobnoustrojów i wirusów. Jednak były doradca prezydenta Gruzji Jeffrey Silverman jest przekonany, że w laboratorium nie tylko badają wirusy, ale je tworzą.

“To laboratorium zostało zbudowane za pieniądze ministerstwa obrony. Jego wartość wynosi 50 milionów dolarów. Jego cel to badanie broni biologicznej. I to laboratorium znajduje się tutaj, ponieważ niebezpiecznie jest trzymać je w Stanach Zjednoczonych.”

Przypomnijmy, w latach 2001-2003 Silverman pomagał Michaiłowi Saakaszwili w kampanii wyborczej. Prawdą jest, że ich drogi później się rozeszły. Ostatnie oświadczenie byłego doradcy prezydenta było na temat tego, że mieszkańcy Gruzji stali się obiektem niebezpiecznych eksperymentów. Jest to jedna z najbardziej omawianych obecnie w Gruzji wiadomości. Według Silvermana nie wykluczone, że właśnie eksperymenty z wirusami doprowadziły do rozszerzenia się w kraju takich niebezpiecznych zachorowań jak świńska grypa czy odra. Zresztą, wicedyrektor Narodowej Agencji Kontroli Zachorowań Paata Imnadze mówi, że wzrost liczby zachorowań w żaden sposób nie jest powiązany z istnieniem laboratorium.

“Obecnie chorują dorośli, ponieważ nie mają odporności. Już w 2008 roku została u nas zaplanowana masowa kampania szczepień. Wtedy zaplanowano zaszczepienie miliona. Zaszczepiono 500 tys., więc teraz widzimy następstwa.”

W gruzińskim rządzie oświadczenia na temat tajnych badań nazwano bredniami. Deputowana parlamentu Gruzji Irina Imerliszwili mówi, że laboratorium na obrzeżach Tbilisi to naukowo-badawczy instytut, a nie departament broni biologicznej Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych.

“To laboratorium otwarto przy prezydencie Michaile Saakaszwilim. Na ceremonii otwarcia był także obecny on sam. Oczywiście, teraz wszyscy będą mówić, że Saakaszwili nie kocha swojego narodu i lubi prowadzić na nim eksperymenty. Jednak myślę, że to nie ten przypadek.”

Skandaliczna wypowiedź byłego doradcy prezydenta na razie nie znalazła żadnych potwierdzeń. Wejście osób postronnych na terytorium laboratorium jest surowo zabronione. Sami pracownicy dostają się do budynku po kilku etapach kontroli. Ale Silverman jest gotowy iść do końca. Już obiecał w najbliższym czasie opowiedzieć Gruzinom całą prawdę o ich liderze.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MilleniumWinter
Użytkownik
MilleniumWinter

“Kampania szczepień” to najlepsza okazja do zainfekowania wirusem ściśle wybranej i kontrolowanej grupy osób.

obecny
Użytkownik
obecny

Dokładnie! A w odpowiednim czasie wprowadzi się do środowiska zaszczepionych odpowiedni czynnik, który wpłynie na mutację wirusa. Dzięki temu pewne kwestie zostaną załatwione.