Nie zaczepiaj mistrza!

Opublikowano: 20.04.2020 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 731

Wielkiego pecha miało trzech zbirów, którzy kilka dni temu w Mediolanie w godzinach wieczornych zaatakowali na ulicy przypadkowego przechodnia. Napadnięty okazał się mistrzem sztuk walki i spuścił im łomot. Poniższy film pochodzi sprzed 7 miesięcy i pokazuje ze znajomym jak walczy.

https://www.youtube.com/watch?v=AO0wI_pvZeI

Mężczyzna na pierwszy rzut oka wydawał się idealnym kandydatem do „skrojenia”. 52-letni Bruno Danovaro nie ma postury boksera wagi ciężkiej i to najwyraźniej zwiodło trójkę agresywnych młodzieńców, bo wulgarnie zaczepili mężczyznę i zażądali od niego portfela oraz kodów do kart kredytowych. Mieli jednak niefart, bo napadnięty nie tylko nie oddał im swoich rzeczy, ale także spuścił taki łomot, że cała trójka bandziorów wylądowała w szpitalu.

„Przykro mi, że tak się stało, ale musiałem się bronić i zareagowałem instynktownie. Mam nadzieję, że ci panowie wyciągną z tego jakieś wnioski” – tłumaczył się Danovaro, mistrz boksu, judo, karate i ju-jitsu, reprezentant Włoch w judo, ale też niepokonany wojownik w mieszanych sztukach walki i niestrudzony tropiciel dopingu w siłowniach, a teraz dzielny wolontariusz Czerwonego Krzyża pomagający w zwalczaniu koronawirusa.

Autorstwo: JTK
Źródło: Trybuna.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. franek 20.04.2020 16:49

    Jak on zwalcza tego koronowirusa?

  2. polantek 20.04.2020 21:36

    Normalnie po prostu sie zaszczepi chyba , że zdecyduje się na emeryture i permanentną izolację (jak będzie musiał zrobić Nowak Diokovic bo zapowiedział , że nie zaszczepi się taki z niego anti-vaxxer)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.