Nie wykluczajcie opcji laboratoryjnego źródła SARS CoV-2

Opublikowano: 15.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1660

Pekin nadal blokuje międzynarodowe żądania, aby ujawnić więcej informacji o pochodzeniu SARS-CoV-2, wirusa, który rozprzestrzenia COVID-19 na całym świecie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej naukowców twierdzi, że teoria „wycieku laboratoryjnego” dotycząca pochodzenia COVID-19 jest wiarygodna i tak pozostanie, chyba że Pekin przedstawi więcej informacji potwierdzających, że jest nieprawdziwy.

W liście do czasopisma „Science” 18 naukowców, w tym Ravindra Gupta, mikrobiolog kliniczny z Uniwersytetu Cambridge i Jesse Bloom, który bada ewolucję wirusów w Fred Hutchinson Cancer Research Center twierdzą, że „Nadal potrzebne są dalsze badania, aby określić pochodzenie pandemii” a „Teorie o przypadkowym uwolnieniu z laboratorium i rozprzestrzenianiu się chorób odzwierzęcych są nadal aktualne”.

W liście zauważono, że istnieje kilka teorii na temat pochodzenia wirusa i że wszystkie wiarygodne teorie należy traktować poważnie. „Musimy poważnie traktować hipotezy dotyczące zarówno naturalnych, jak i laboratoryjnych skutków ubocznych, dopóki nie będziemy mieć wystarczających danych” – powiedzieli naukowcy, dodając, że konieczne jest przeprowadzenie rygorystycznego intelektualnie i beznamiętnego badania.

Podczas gdy zespół WHO odrzucił teorię wycieku laboratoryjnego jako „niezwykle nieprawdopodobną”, naukowcy napisali, że nie poświęcono jej „wyważonego rozważenia” w stosunku do innej teorii. W raporcie końcowym tylko 4 z 313 stron dotyczyły możliwości wypadku laboratoryjnego.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Murphy 16.05.2021 00:03

    WHO już nie jeden raz zostało przyłapane na kłamstwie i manipulacjach. Aż dziwne, że ludzie dalej im wierzą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.