Jeden z Nich napisał, że Polska ocaleje

Opublikowano: 28.11.2022 | Kategorie: Wideo

Liczba wyświetleń: 1523

Krzysztof Ator Woźniak dostał kolejne trzy wiadomości od Jednego z Nich. Listy te dostaje od kilku lat – zawierają szczegółowe informacje, które sprawdzają się. Tym razem Jeden z Nich informuje, że Polska ocaleje z III wojny światowej i dlatego nie warto z niej uciekać.

Źródło: YouTube.com

40

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. walter667 28.11.2022 11:58

  Ja nie dostaję żadnych “informacji” od “Oni” tylko zajmuję się ezotetyką i jasnowidztwem. Poczytajcie sobie moje wpisy (użytkownik mmx), gdzie przewidziałem wojska WOT, rozruchy, padanie ludzi, czy ostatecznie puste ulice i zamieszki i to nie tylko u nas w kraju.
  To nie jest mój serwis, ja tam tylko komentuję jako w/w użytkownik:
  https://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=439

 2. shkshk 28.11.2022 17:15

  bartosiak lub morawiecki przekazuje informacje do przekazania młodej publiczności celem zapoznania ich z nieuchronnym losem…
  Nie uciekajcie, polska przetrwa… w liczbie 5 000 000 obywateli, do zasiedlenia ludnością somali lub innego imperium.

 3. Komzar 29.11.2022 07:29

  Ten koleś jakiś mało logiczny bo wystarczy nie udzielać gwarancji bezpieczeństwa i zwyczajnie odciąć się od nie swoich problemów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.