Nie spodziewałam się tego po tej władzy

Opublikowano: 15.11.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1510

Dziennikarka Ewa Stankiewicz relacjonuje przebieg Marszu Niepodległości. Krytykuje postawę Policji, która storpedowała „marsz” samochodowy, zachęcając kierowców, by dołączyli do pochodu piechotą. Dziennikarka wyraża zdziwienie, że służby nadzorowane przez rząd Zjednoczonej Prawicy zachowują się tak nieodpowiedzialnie: Policja zrobiła wszystko, aby uprzykrzyć ludziom świętowanie. Rozmówczyni Magdaleny Uchaniuk ocenia, że na każdym kroku widoczne są polskie problemy z demokracją. Jak dodaje: Przez ostatnie 5 lat obecna władza zrobiła 2% z tego, co należało wykonać.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.