Nie śpiewasz ptaszku w naszym chórze, to ciebie zagłodzimy

Opublikowano: 06.05.2022 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1193

Amerykański progresywizm promuje bojkot Elona Muska. Grupa 26 organizacji „prosi” duże marki o zaprzestanie reklam na „Twitterze”, powołując się na rzekome zagrożenia dla wolności słowa. Między innymi do tych organizacji należą Black Lives Matter Global Network Foundation i Access Now, finansowane przez Open Society Foundations George’a Sorosa.

„Światło dzienne to najlepszy środek dezynfekcyjny”, tym zdaniem Elon Musk odpowiedział na list podpisany przez 26 organizacji „obywatelskich”, które zamierzają rozpocząć bojkot przeciwko niemu.

Powodem jest zakup „Twittera”, jednego z największych portali społecznościowych na świecie. W wystosowanym liście organizacje te chcą wywrzeć presje wielkie marki, aby te zaprzestały wyświetlania reklam na tej platformie społecznościowej. Jak twierdzą Musk zamierza dopuścić do głosu „ekstremistów, którzy handlują dezinformacją, nienawiścią i nękaniem”.

Oznacza to, że teraz już nie tylko Bill Gates i niektórzy politycy domagają się większej kontroli sieci społecznych, ale do tego chóru dołączają także struktury pseudoobywatelskie. Należy podkreślić, że za tymi organizacjami pozarządowymi stoją ludzie spokrewnieni z takimi nazwiskami jak Clinton czy Obama, popierani przez Sorosa, który jest ściśle powiązany z CFR. Prawda jest taka, że ​​takie wydarzenie jak zakup „Twittera” spowodowało, że progresiści poczuli się zagrożeni, stąd ta seria reakcji, które znajdują odzwierciedlenie w dwustronicowym liście.

Na podstawie (list otwarty): AccounTableTech.org
Źródło: Wici-Polskie.pl

6

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Rhumek 06.05.2022 19:59

    Przecież to tylko gierka na uwiarygodnienie Muska, nowego zbawiciela internetu a może nie tylko …….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.