Nie rzucajcie w nas kamieniami!

Opublikowano: 28.08.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 547

W czasie piątkowej interwencji w miasteczku Nyköping, gdzie wybijano okna w szkole i palono opony na ulicy, samochód policyjny został obrzucony kamieniami przez grupę około 20 nastolatków.

https://www.youtube.com/watch?v=xld8T9KsfQw

Po otrzymaniu posiłków policjanci rozproszyli grupę, ale nikogo nie zatrzymali. Podobne ataki miały miejsce już kilkakrotnie wcześniej i są dziełem, jak powiedziała jedna z atakowanych policjantek, „niewielkiej grupy młodych, którzy nie chcą tu policji”.

Miejscowa policja zaapelowała do chuliganów na Facebooku o zrozumienie: „Nawet jeśli jesteście niezadowoleni czy nie chcecie policji, nie powinniście rzucać kamieniami. Policjanci są ludźmi i tak jak wszyscy chcieliby bezpiecznie wrócić do domu”.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: TheLocal.se, SVT.se
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. janpol 28.08.2019 22:30

    Tragedia! Czego oni ich uczą w szkołach policyjnych? Może by tak wprowadzili kursy “samokajdankowania się” czy wzajemnego okładania się pałkami. Rence i nogi opadywujom!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.