Nie przepraszam

Opublikowano: 15.07.2016 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 947

Często słyszymy, że musimy zapłacić za zło naszej imperialnej przeszłości poddając się masowej imigracji do naszych ojczyzn. Ten argument zależy od winy Białych. Niektórzy z naszych ludzi dostają wysypki rozkoszując się etnomasochizmem. Ale możemy zmiażdżyć tę politycznie poprawną szaradę odmawiając apologii za to kim jesteśmy.

Nie przepraszam za kolonizację „tubylczych ludów”; kiedy opuścili ich Europejczycy, oni wrócili do swojego życia trzeciego świata. Co więcej, ci ludzie nie tworzą nic nowego poza dyktaturą, kanibalizmem, biedą i wojnami domowymi.

Nie przepraszam za apartheid. Kiedy kontrolę przejęli tubylczy Afrykańczycy, wyrżnęli Białych na ich terenach tak jak zrobili to na Haiti. Spójrzcie co się stało za Roberta Mugabe!

Nie przepraszam za niewolnictwo. Każda rasa na świecie praktykowała niewolnictwo w tym czy innym czasie. Więcej Białych porwali i zniewolili muzułmanie niż Biali zniewolili Czarnych. To Biali założyli ruch abolicjonistyczny i walczyli o zniesienie niewolnictwa. Obecnie różne plemiona w Afryce nadal zniewalają się nawzajem. Ale mówią, że krew jest jedynie na rękach Europejczyków! Jeśli w ogóle, to pod rządami Białych kraje trzeciego świata miały wyższy standard życia wtedy niż mogli stworzyć sami. Kiedy zostawiamy Was samym sobie, to co zbudowaliśmy dla Was zostaje zniszczone. Nie zależymy od Was. Jeśli w ogóle, to Wy potrzebujecie nas.

Nie przepraszam za krucjaty, nasi przodkowie odważnie walczyli by wyprzeć islam z Europy. Gdyby nie ich waleczność, nasza cała cywilizacja znalazłaby się pod islamską tyranią. Ten sam bohaterski duch nadal płynie we krwi naszej rasy dzisiaj. Etno-nacjonalizm pośród Europejczyków wzrasta w obliczu najeźdźców.

Nie przepraszam za „imperializm”. Mongołowie zbudowali największe imperium w dziejach ludzkości, ale nikt nie sugeruje by im odmawiać poczucia tożsamości kulturowej i narodowej. Tu nie chodzi o to, że nasi przodkowie byli imperialistami, a o to, że w tym byliśmy najlepsi. Przybyliśmy, zobaczyliśmy i podbiliśmy! Takie zarzuty wobec całego Białego Świata to tylko preteksty do ograbiania nas z wcześniej prosperujących ojczyzn. Arabia Saudyjska nalega by Europa przyjęła więcej uchodźców, podczas gdy sama jest bogatym w ropę krajem mogącym przyjąć ich miliony. Zamiast importować swoich pobratymców do swojego kraju, oni proponują budowę meczetów w Niemczech!

Nie przepraszam za rzekomy „holokaust”. Radzieccy komisarze wymordowali co najmniej 30 000 000 moich rodaków we Wschodniej Europie. Nie słyszymy o tych okrucieństwach, bo to nie Żydzi byli ofiarami, a sprawcami. Nie uronię ani jednej łzy za Waszą hollywoodzką narrację. Kiedy Żydzi uciekli z Europy przed II wojną światową, rozpoczęli czystki etniczne z Palestyńczyków, żeby ustanowić Izrael. To wypędzanie na Bliskim Wschodzie wykreowało niechęć do Zachodniego Świata. Syjoniści ich wypędzają, a my mamy ich przyjmować. Liberałowie powiedzą, że opowiadają się za „prawami człowieka”, ale kiedy im powiesz, że Biali mają prawo do samostanowienia, wrzeszczą „Wy jesteście częścią problemu!” zgadzając się na ludobójstwo kulturowe i demograficzne rasy która wykreowała te cywilizację, którą oni biorą za pewnik. Nie mają sensu żadne apologie. Oni postrzegają to jedynie jako oznakę słabości, i zaatakują nas jeszcze mocniej. Jedynym sposobem jest stanąć w swojej obronie i w obronie własnej rasy i odmawiać apologii.

Nie przepraszam za to, co zrobili nasi przodkowie. Nie przepraszam za to, kim jesteśmy dzisiaj. Żadne apologie, żaden żal, żadne wątpliwości, żaden kompromis. Nie przepraszam. Nie przepraszam.

Autorstwo: Oscar Turner
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: YouTube.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. pablitto 15.07.2016 14:43

  ehh, ta “zabawa” w na/u-chodźców jak widać ma upiec 2 pieczenie na jednym ogniu:

  1) obudzić w Niemcach nacjonalizm, radykalizm i inne -izmy, z czymś na kształt faszyzmu również (a co innego mamy obecnie w Polsce? – tendencje ku narodowemu socjalizmowi, patrząc czysto technicznie, bez emocji)
  2) przez pragnienie “porządku” stworzyć w końcu to europejskie super-państwo (za pomocą wywołanych wcześniej emocji, nastrojów społecznych, i ich właściwego ukierunkowania – taka inżynieria społeczna, jak w szwajcarskim zegarku 😉

  PS. a kto zna nieco bardziej historię Polski (bo wielu nawet takich “narodowców” jej nie zna, albo inaczej – traktuje ją jak religię, i niestety jej rozumienie także) – ufff, na szczęście nie mamy za bardzo za co przepraszać inne kultury (nie mylić z sąsiadami i zawsze jakimiśtam wojnami etc.)… a wręcz Polska była jedynym krajem na świecie (?!), który podczas swoich dwóch epizodów “kolonialnych” traktował tubylców podobnie jak własnych rodaków, nadając im automatycznie obywatelstwo Rzeczypospolitej (!) i nie wyzyskując ich tak, jak inne (np. europejskie) nacje. Do tego nie raz pomagaliśmy gdzieśtam tubylcom, jak np. na Madagaskarze, kiedy Napoleon chciał się (ileż to zresztą razy) wysłużyć Polakami do tłumienia antykolonialnych zamieszek. Ufff.

  Trzeba uważać niestety na to, co się dzieje współcześnie, i w ile smutnych rzeczy “ciemne siły” chcą Polskę wmanewrować. Niestety obecna (od 25 lat) klasa rządząca reprezentuje sobą głownie żenadę.

  PS. Anarchia pany 🙂

 2. luzak1977 15.07.2016 20:02

  @pablitto
  Wielki szacun !!!
  Brawo x 100.

 3. pablitto 16.07.2016 10:42

  Dzięki Luzak 🙂

  ale Post Scriptum by się przydało – w razie czego – oczywiście ten artykuł jest z d…py i masa w nim naciąganych tekstów kogoś, kto próbuje się za wszelką cenę wybielić. Białasy (te imperialne) są odpowiedzialne za totalne zniszczenie wielu kultur i tyle. Szukanie na to jakiegoś śmiesznego usprawiedliwienia pokazuje tylko poziom inteligencji autora. To tak, jakby wychwalać jakiegoś wyrostka w szkole, który napierdziela i terroryzuje inne/słabsze dzieci – “że w tym był najlepszy. Przybył, zobaczył i podbilł!” – ciekawe, czy tak samo sądziłby o jakimś np. muslimie napi3przającym jego dzieci.
  Te cywilizacje niekoniecznie były “niższe” (!?) od białej – były INNE, i tym samym tzw. biały człowiek, którego to system “obowiązuje” w większości na tej planecie, sam zaprzepaścił przez swoją niszczycielskość odpowiedzi na pytania, które nurtują nas dziś, i będą nurtowały naszych następców.
  Prosty przykład – z biblioteki Majów z tysięcy (!!!) książek ocalały bodaj 4 (i nie wiem, czy kompletne) – to jest zbrodnia, rozumiana na wiele sposobów, być może przesądzająca w pewnym momencie o istnieniu naszej cywilizacji w ogóle, kto wie. Takich przykładów jest masa, a jak wyglądał holocaust w wykonaniu białego człowieka (często z krzyżykiem gdzieś tam w tle) – to zamiast emocjonalnych tyrad, wystarczy spojrzeć na mapę świata i obejrzeć ile tubylczej ludności obecnie żyje na różnych kontynentach – to na sam początek, nie wnikając nawet w geopolitykę.

  Ucieszyłem sie jeno, grzebiąc nieco w historii, że nasz kraj nie ma aż tyle krwi innych kultur na rękach (globalnie mam na myśli, lokalnie to róznie bywało).
  Żałuję choćby epizodu, gdzie do jednej z umierających brytyjskich kolonii – przy początkach “kolonizacji” Ameryki, dotarło dwóch polskich “inżynierów”, i wybudowało tym psycholom parę urządzeń, w tym studnię z czystą wodą – chłopaki nie mieli pewnie złych intencji, ale – gdyby ta kolonia upadła (niewiele brakowało), może ten kolonialny proces potoczyłby się choć 1% wolniej ;]

 4. agama 16.07.2016 15:07

  wszyscy mają swoje na sumieniu, nie tylko biali, taki sens artykułu jakbyście nie zrozumieli

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.