Nie jestem zamknięty w bańce informacyjnej, lecz moi rodzice w Polsce

Opublikowano: 20.06.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 569

Wygląda na to, że za atakiem na Dworczyka stali ludzie Dworczyka a nie rosyjscy hakerze. Tymczasem Protasiewicz aresztowany na Białorusi na konferencji prasowej szczerze śmieje się z doniesień polskich mediów o pobiciu go i złym traktowaniu, dementuje plotki polskiej prasy i prosi, by nie wymyślano takich bzdur, bo cierpią na tym jego rodzice w Polsce, którzy się o niego martwią. Zachęca ich do powrotu na Białoruś twierdząc, że jest dobrze traktowany, nic złego im tam nie grozi i żyją w polskiej bańce informacyjnej dalekiej od prawdy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o