Nie jadła 52 lata, odwiedzały ja tłumy

Opublikowano: 04.12.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 810

Chłopka z biednej rodziny w miasteczku Châteauneuf-de-Galaure we Francji stała się postacia niemal kultowa, przybywały do niej tłumy, które uzdrawiała duchowo, poprawiała ich sytuację. Sama zapadła w tajemniczy stan, nie wyjaśniony tak do końca po dzień dzisiejszy. Teraz na całym świecie funkcjonuja “ogniska” Marty Robin, które maja służyć kontemplacji i modlitwie. Jej przypadek sprawił, że zaczęto rozpatrywać jej kanonizację, który to proces zainicjowano, ale nie dokończono. Niewątpliwie, postać dla wielu osób wyjatkowa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
majkel
Użytkownik
majkel

Urodziła się Szanowna Pani przed Pierwszą Wojną Światową