„Nie” dla „trucizny”, zwanej „szczepionką” przeciw COVID-19

Opublikowano: 14.11.2020 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3909

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas zrzucił maskę anioła i wypowiedział słowa demona: „wygenerujemy emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę COVID19. Taki stan ducha, że chcę to mieć, bo jest to dla mnie niezwykle ważne.” Polacy mają obawy? Są sceptyczni? W takim razie rządzący „wygenerują emocjonalne zapotrzebowanie”. Innymi słowy dla obecnej władzy nie jest istotne twoje zdanie, zdania Polaków, oni po przez strach i terror, głównie mediów TVPinfo przeprowadzą pewnego rodzaju pranie mózgów i zmuszą naród Polski to sięgnięcia po szczepionkę.

Oczywiście na wstępie należy zauważyć, że określenie szczepionka do „tego”, co szykuje nam PiS jest dalekim nadużyciem, ponieważ tutaj nie mamy do czynienia ze szczepionką, ale preparatem RNA, który według wielu genetyków, będzie prowadzić do mutacji genetycznych u osoby, której „zaaplikowana” będzie tego typu preparat. Ponad to jest mowa o wystąpieniu wielu chorób autoimmunologicznych, mutacji genetycznych, nowotworów oraz wystąpieniu chorób, jakie do tej pory nawet nie istniały. Tak właśnie dba o nas Mateusz Morawiecki, który wraz ze swoją „świtą” chce „wyszczepić” naród.

Chcemy również zwrócić uwagę na informacje, jakie pojawiają się, jeżeli chodzi o wytyczne względem przechowywania i transportowania szczepionki na COVID-19. Otóż ma ona być przechowywana w temperaturze -80°C. Tak, nie pomyliłem się, mowa jest o tego typu poziomie. I teraz rozumowaniem zwykłego laika można zadać pytanie: „jakie świństwo zostało w owej „szczepionce” zamieszczone, że musi ono być przechowywane w tak ekstremalnie niskich temperaturach? Z jaką „trucizną” mamy tutaj do czynienia?”

Ponad to, w warunkach Polskich nie posiadamy nawet chłodni mogących wytworzyć tego typu niskie temperatury, zatem, w jaki sposób owa trucizna zwana potocznie „szczepionką” będzie transportowana po naszym kraju? Nie musimy być jasnowidzami, aby stwierdzić, że w większości przypadków będzie to czysta partyzantka, w trakcie, której zawartość trucizny zwanej potocznie „szczepionką” ulegnie rozmrożeniu a co za tym idzie „zepsuciu”.

Następnie tego typu niebezpieczne dla zdrowia preparaty, w zasadzie również dla życia, będą podawane pacjentom, de facto całkowicie nieświadomym zagrożenia. Tak, PiS to potrafi, i już pokazał, że tak umie, ponieważ poseł tej formacji Konstanty Radziwiłł, piastujący stanowisko Ministra Zdrowia w rządzie Beaty Szydło, na wieść o tym, że podawane są dzieciom szczepionki, które były przechowywane w skandalicznych warunkach, odparł, że to nie jest problem i można kontynuować ten proces. Tak właśnie PiS dba o nasze i wasze zdrowie.

W kwestii „trucizny” potoczne nazywanej „szczepionką” przeciwko COVID-19 nie będziemy już pisać o liście chorób jakie według ekspertów, będzie ona wywoływać, postawimy natomiast retoryczne pytanie: „czy aby na pewno chcesz zaszczepić się tego typu preparatem? Zważywszy na fakt, iż pandemia nie istnieje, istnieją tylko zawyżone statystyki i w sporadycznych ilościach koronawirus SARS-CoV-2, który, jak udowodniła to już WHO, jest groźny na poziomie ciężkiej grypy.”

Na koniec chcemy również poinformować was, że wygląda na to, iż w Polskim Ministerstwie Zdrowia pracują ludzie o skrajnie ograniczonych funkcjach poznawczych. A mianowicie na zlecenie rządu, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego wraz z SWPS, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Akademią Leona Koźmińskiego przeprowadzą kompleksowe działania mające na celu sprawdzenie skąd w Polsce tylu „antyszczepionkowców”.

Z naszej strony możemy jedynie napisać, że najzwyczajniej w świecie, Polacy nie są samobójcami i królikami doświadczalnymi dla wprowadzania „trucizny” zwanej potocznie szczepionką na COVID-19, która w zasadzie nie przeszła żadnych testów, ponieważ szczepionki testuje się latami, a wyżej wspomniana istnieje od paru miesięcy. SKANDAL. No, ale tak właśnie rząd PiS dba o nasze zdrowie.

Zatem jeżeli komuś życie miłe, oraz zdrowie, które jak wszyscy wiecie, mamy tylko jedno, lepiej wiele razy zastanowić się, niż uwierzyć w propagandę PiS oraz TVP. Na koniec bardzo dobre informacje, otóż jak wynika z najnowszych badań tylko 30% Polek i Polaków deklaruje ewentualną chęć zaszczepienia się na COVID-19. Z kolei badania europejskie pokazują, że Polacy, Węgrzy i Rosjanie to kraje całkowicie sceptycznie nastawione względem szczepień.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Cosmo 14.11.2020 12:44

  Na początek spora część Polaków sama rzuci się na ten lodowy koktajl. Zobaczymy po jakim czasie będą mieć “NOP’y”. Już teraz strzelam w ciemno, że o takich przypadkach w mediach głównego ścieku nie usłyszymy a jedynie w internetach i nie będzie to YT, pejsbook czy inne social media. Każdy profil zamieszczający informację o takich przypadkach będzie bardzo szybko zdejmowany na zawsze. Dopiero teraz zacznie się walka o życie i zdrowie i to z własnym państwem. Jednak jest w tym nadzieja, że ludzie jednak mimo wszystko przejrzą na oczy i zjednoczą się, chociaż pisząc to sam w to nie wierzę.

 2. Szwęda 14.11.2020 16:47

  “Na koniec bardzo dobre informacje, otóż jak wynika z najnowszych badań tylko 30% Polek i Polaków deklaruje ewentualną chęć zaszczepienia się na COVID-19.” Te 30% to nie jest niestety wcale dobra informacja, bo trochę głębiej się zastanowiwszy jest to po prostu PRZERAŻAJĄCE!

 3. moromen 14.11.2020 23:40

  Jakby mało by kłopotów z tym eliksirem to wysoki kapłan szczepionkowej religii obniża cele stawiane szczepionkom na kowida i obecnie mówi, że wczesne szczepionki mogą być tylko w 50 do 60 procent skuteczne. To fascynujące, bo około 80% przechodzi bezobjawowo, lub lekkimi objawami grypopodobnymi.
  https://pubmedinfo.org/2020/11/06/wczesne-szczepionki-na-covid-19-nie-beda-blokowaly-infekcji/
  Co więcej te 50-60% ma dotyczyć tylko objawów, a nie infekowania, czyli coś podobnego co ma miejsce w przypadku szczepionek przeciw krztuścowi.
  Szczepionka AstraZenecca gdy ją badano na małpach to badacze odkryli, że jedna dawka szczepionki uchroniła wszystkie sześć zaszczepionych małp przed zachorowaniem na zapalenie płuc, ale nie zapobiegła infekcji.
  https://pubmedinfo.org/2020/10/23/czy-szczepionka-na-koronawirusa-chroni-bezobjawowo/

  Po przetłumaczeniu na normalny język i codzienną praktykę szczepionkowej nowomowy, jeśli szczepionka zostanie zatwierdzona, to sytuacja będzie wyglądać mniej więcej tak:
  1. Jak jesteś nieszczepiony i wyjdzie ci pozytywny wynik testu PCR to jest źle i zabijasz ludzi, ale
  2. Jak przejdziesz sakrament szczepienia i wyjdzie ci pozytywny wynik testu PCR to… cóż szczepionki nie są w 100% skuteczne.

 4. Szwęda 15.11.2020 10:54

  Nie może być mowy o żadnej szczepionce! To będzie największy zbrodniczy eksperyment pseudomedyczny w dziejach ludzkości a zarazem być może rozciągnięte w czasie najbardziej masowe ludobójstwo wszechczasów!

 5. akami 16.11.2020 07:33

  Eksperymenty medyczne dr Mengele ciąg dalszy. Trzeba być idiotą, to jasne, aby pozwolić na swoim organizmie na eksperymenty, inna sprawa, że testy patyczkowe do nosa również mogą wprowadzać rna do organizmu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.