NIE dla segregacji sanitarnej Polaków!

Opublikowano: 20.12.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1040

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Quidam
Użytkownik

Pan Grzegorz Braun, jeden z bardzo nielicznych polityków, i generalnie ludzi i Polaków w Polsce zniewalanej, który głośno i wyraźnie mówi o zdradzie i łamaniu konstytucji wszędzie i na każdym kroku podczas zasłony zadymiania tzw. “pandemii korona-wirusa”…

upokarzający przymus noszenia masek, które nie chronią przed wirusem, niszczenie polskich biznesów, zubożanie Polaków, ograniczanie i nieustanne łamanie praw obywatelskich i praw człowieka, łamanie praw konstytucyjnych, niszczenie całej Polski, popełnianie zbrodni LUDOBÓJSTWA na Polakach (już ponad 50 Tysięcy ofiar), i poddawanie całej Polski pod panowanie faszystowskiemu totalitaryzmowi NWO (New World Order) – “Nowego Porządku Świata”, korporacjom, globalizmowi i “Wielkiemu Resetowi”

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Fajnie, że Pan Braun oficjalnie przyłącza się do protestu jaki ma miejsce. Nawet jak sprzeciw wielu jest tylko wewnętrzny, to energia dezaprobaty się SUMUJE.

rici
Użytkownik
rici

Pan Braun nalezy do tej samej opcji co PO_PIS-Lewica. Po obydwuch stronach musza byc nasi, a bic sie ze soba bedzie mieso armatnie, my zawsze zwyciezymy, poniewaz stoimy po obu stronach barykady. To jest prawda dawno znana i od dawna wprowadzana w zycie.