Nie będzie zamachu stanu w USA

Opublikowano: 07.01.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1275

Wojsko jest potrzebne, żeby nie doszło o burd.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. 8artosh 08.01.2021 07:37

    Zaleznosc mediow od jedynej ”slusznej” wladzy Deep Statu jest zatrwazajaca. Falszywa Flaga czyli wydarzenia z Kongresu i zdrada Mika Penca pozwolily jedynie Trupowi ustalic pelna liste zdrajcow. Teraz dopiero sie zacznie. Ci wszyscy ludzie tak mocno wierzacy w slusznosc informacji glownego scieku jeszcze szeroko otworza oczy, kiedy w TV zaczna sie procesy pedofilskiej sekty Deep Statu. Nadchodza ogromne zmiany dla ludzkosci. Zapewne nie obejdzie sie bez przelewu krwi, oby po raz ostatni, w jakze smutnej historii tej planety.

  2. pikpok 08.01.2021 08:01

    Kto mieczem wojuje , ten od miecza ginie ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.