Niczego nigdy się nie domagaliśmy

Opublikowano: 10.12.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1586

„My niczego nie oczekiwaliśmy, niczego nigdy się nie domagaliśmy i też nie wyciągnęliśmy rąk po publiczne pieniądze. […] My traktujemy piłkę nożną i reprezentację przede wszystkim jako dumę” – powiedział w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski.

Polski napastnik odniósł się do burzy, jaka przetoczyła się w Polsce wokół premii od państwa dla polskich piłkarzy, której ostatecznie i tak nie otrzymali. „Cała ta sprawa stała się trochę pretekstem do rozpętania wojny polsko-polskiej, w której jest chyba dużo polityki, sporów różnych frakcji, również wokół PZPN-u, wokół zwolenników i przeciwników trenera” – stwierdził Lewandowski.

Ocenił, że piłka nożna, sport powinien jednoczyć Polaków, a nie dzielić, a w tym wypadku stało się inaczej. „Każdy głos jest wykorzystywany, przekręcony, dopasowany do tezy, która danej osobie pasuje. I piłka, zamiast łączyć ludzi, tu nas chyba podzieliła. I to jest dla mnie najgorsze” – podkreślił.

Według Lewandowskiego polscy piłkarze traktują grę w reprezentacji Polski „przede wszystkim jako dumę”.

„My niczego nie oczekiwaliśmy, niczego nigdy się nie domagaliśmy i też nie wyciągnęliśmy rąk po publiczne pieniądze. Jest oczywiste, że lepiej, aby w ogóle tego tematu nie było, bo nie jechaliśmy na mundial dla pieniędzy, chcę to jasno powiedzieć. My traktujemy piłkę nożną i reprezentację przede wszystkim jako dumę” – powiedział.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: PCh24.pl
Źródło: MediaNarodowe.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Ciekawe, ilu osobom przyszło do głowy, że afera z 30 000 000 zł to temat zastępczy, który ma odwrócić uwagę od aktualnych działań PiS-u w Sejmie? A dzieje się ostatnio wiele niepokojących rzeczy…


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. kufel10 11.12.2022 00:14

    to ten nieudolny bramkarzyk co pasty do zębów i podpaski reklamuje ??

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.