Nicola Tesla i Obcy w raportach FBI

Opublikowano: 09.04.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 932

Skąd pochodził Nicola Tesla? Jaką tajemnicę skrywają odtajnione dokumenty FBI? Czy FBI wiedziało o Obcych, którzy odwiedzają Teslę i jego pracowników? Dyski o napędzie antygrawitacyjnym Tesla opatentował prawie 120 lat temu? Dlaczego wstrzymano produkcję latających dysków w sektorze cywilnym? Gdzie podziały się pierwsze oblatane dyski? Kto i w jakim celu wykorzystuje dzisiaj patenty Tesli?


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.