Neokanibalizm

Opublikowano: 14.04.2017 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1370

W niniejszej audycji omawiamy globalny trend zmieniania człowieka w przemysłowy przedmiot, który jest obecnie przetwarzany na produkty medyczne, spożywcze czy medycyny estetycznej. Proces ten będzie się pogłębiał i będzie wytwarzał etyczną i materialną zmianę w której człowiek stanie się ostatecznie produktem tworzonym, zarządzanym i ostatecznie recyclingowanym przez system, coś co jeden z globalistów określił jako “kult przemysłowego kanibalizmu.”


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Waldorfus 14.04.2017 16:54

    Królestwo zwierząt i królestwo roślin

    Chcąc nie chcąc, i tak należymy do królestwa zwierząt. Zważyć należy tylko nasze miejsce w nim: https://waldorfus.wordpress.com/2017/04/14/od-maslanego-baranka-weganskie-maslo-z-oleju-i-mleka-sojowego/

    “Neokanibalizm”: To samo dotyczy zwierząt hodowlanych. Czy wobec tego człowiek ma podzielić niebawem ich los?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.