Nazizm i homoseksualiści

Opublikowano: 13.07.2021 | Kategorie: Historia, Publicystyka, Seks i płeć, Warto przeczytać

Liczba wyświetleń: 3097

Przygotowanie do wojny zawsze rozpoczyna się od zakłamania historii. I dlatego dzisiaj powszechnie kłamie się, że rzekomo homoseksualiści byli ofiarami nazistów. Prawda natomiast jest zupełnie inna, otóż w pewnym aspekcie to homoseksualiści sami byli twórcami nazizmu i pierwszymi zbrodniarzami tamtego systemu. Założycielami i elitą brunatnych koszul, a więc Die Sturmabteilungen der NSDAP, byli agresywni pederaści.

Jednak stanęli na drodze ambicjom Adolfa Hitlera, bo SA dysponowało siłą minimum trzech milionów agresywnych bojowników. Tej sile nie był w stanie przeciwstawić się Hitler. I dlatego utworzył dla przeciwwagi czarne koszule, a więc Die Schutzstaffel der NSDAP, czyli SS. To przy ich pomocy wymordował elitę brunatnych koszul. A dokonał tego w trakcie orgii homoseksualnej. Mordy te nazwano nocą długich noży.

Członkowie dowództwa SA, którzy uniknęli egzekucji, ukrywali się najczęściej u swoich kochanków. I dlatego SS zaczęło przeszukiwać środowiska pederastów. Była to najpewniejsza metoda dotarcia do ukrywających się SA-manów. Hitler był realistą i dlatego po nocy długich noży nie dokonywał więcej egzekucji niedawnych towarzyszy partyjnych. Zamiast tego wprowadził ustawy zakazujące homoseksualizmu, by całkiem legalnie wysyłać do obozów koncentracyjnych stojących mu na drodze członków NSDAP.

Słowa te kierujemy w szczególności do młodzieży, która dopiero zaczyna poznawać złożoną historię europy a także historię Polski. Otóż nie dajcie się okłamywać fałszerzom historii, z pewnością istnieją jacyś wrażliwi homoseksualiści, niemniej jednak, nazizm sam w sobie nie represjonował homoseksualistów, lecz został przez przedstawicieli tego grona stworzony i w pełni usankcjonowany u swych podstaw.

Reasumując, niemieccy homoseksualiści dzielili się już od początków XX wieku na dwa wrogie sobie obozy. W jednym znajdowały się tak zwane zniewieściałe lalusie, w drugim zaś homoseksualiści podkreślający swoją męskość oraz za cnotę uznający siłę i przemoc. Frakcja macho stworzyła ruch nazistowski i wykorzystała go do rozprawy ze znienawidzoną frakcją zniewieściałych lalusiów.

Homoseksualizm w szeregach Wandervogel stał się tak nieokiełznany, że wiodąca niemiecka gazeta „Rheinische Zeitung” ostrzegała: „Rodzice, strzeżcie swoich synów przed „przygotowaniem fizycznym” w Hitlerjugend”, co stanowiło sarkastyczną aluzję do problemu z homoseksualizmem w tej organizacji. Dodatkowo, co smutne, sami chłopcy byli już wówczas całkowicie zindoktrynowani przez swoich homoseksualnych mistrzów.

Źródło: Salon-Informacyjny.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Dgruzin 13.07.2021 15:06

  Cytuję:
  –nazizm sam w sobie nie represjonował homoseksualistów, lecz został przez przedstawicieli tego grona stworzony i w pełni usankcjonowany u swych podstaw–

  Może jakieś dowody tej bredni?

  Cytat z https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/nazizm;3946339.html
  [Nazizm] jest traktowany jako niemiecki radykalny wariant faszyzmu lub jako jedna z odmian totalitaryzmu w Europie. Nazizm pojawił się i rozwinął jako PROTEST przeciw klęsce Niemiec w I wojnie światowej, kładącej kres hegemonialnej polityce cesarstwa, przeciw systemowi wersalskiemu oraz kryzysowi pierwszych lat powojennych, który spowodował wzrost wpływów lewicy…
  Nazizm jako ideologia pokonanych, rozczarowanych i spragnionych odwetu był przepełnionym nienawiścią programem negacji powojennego ładu; zwracał się przeciw liberalizmowi, systemowi wielopartyjnemu i parlamentaryzmowi, demokracji, marksizmowi, komunizmowi i pacyfizmowi, które uznawał za inspirowane i wspierane przez Żydów…
  [Nazizm] głosił skrajny nacjonalizm, uważając naród za wspólnotę krwi, zdeterminowaną biologicznie i rasowo. Opierając się na darwinizmie społecznym uznawał siłę i walkę za podstawowe prawo społeczne. Nacjonalizm w nazizmie znajdował wyraz w ideologii wroga, którego należy bezwzględnie zwalczać; wrogiem był Żyd, komunista, liberał, socjaldemokrata

  Po raz kolejny do redakcji:
  Kto dopuszcza takie bzdury do publikacji?

 2. Admin WM 13.07.2021 21:12

  Ja dopuszczam takie „bzdury” w ramach wolności słowa i prawa ludzi do szerzenia różnych poglądów.

  Wcześniej sprawdziłem, że na stronie portalu „Queer” (który pisze o sobie: „Portal ludzi LGBT od 1996 roku”) też o tym piszą:
  https://queer.pl/news/199067/homosupremat-i-teczowy-nazizm

  A skoro środowisko LGBT o tym pisało, to znaczy, że coś jest na rzeczy.

  Równocześnie zachęcam Cię się do zapoznania z jakąkolwiek definicją zwrotu „wolność słowa” lub „wolne media” a potem do zastanowienia się nad nimi w kontekście twoich wyidealizowanych wyobrażeń. Być może ułatwi ci ten tekst informacyjny „O nas” :
  https://wolnemedia.net/?page_id=11708

  PS. „Wikipedia” nie jest wiarygodnym źródłem informacji, ale źródłem poprawnym politycznie i ideologicznie. Głosi to samo co oficjalna propaganda historyczna i różni lobbyści.

 3. Urnelius 03.08.2021 23:23

  Należy odróżniać to, czym był nazizm jako ideologia, od tego, dlaczego ludzie go popierali. Nanizm bazował na eugenicznej wizji ewolucjonizmu, a także wskazywał na problem, jakim był ówczesny (i obecny moim zdaniem) kapitalizm, w którym istnieje możliwość swobodne zarządzanie kapitałem bez względu na konsekwencje dla danego – niemieckiego – narodu. Popierano go zaś właśnie ze względu na frustrację i dumę.
  To zaś, co kryło się za kulisami, jest jeszcze inną kwestią, mającą również własne uwarunkowania. W KK także pojawia się stała tendencja ku pederastii i efebofilii, które są niejako wbudowane w system, ale które skutecznie udawało się w przeszłości zwalczać. Warto zauważyć, że zjawisko to – właśnie pederastii i efebofilii jest niejako stałe wśród elit i ludzi władzy. Przyczyn tego zjawiska należy poszukiwać w psychicznych uwarunkowaniach mężczyzn, którzy wielbią niewinność.
  Zgadzam się także z Adminem. Z wieloma artykułami się nie zgadzam, z częścią zgadzam, ale to WolneMedia, nie TVP/TVP. Jeżeli uważasz poziom artykułów za niewystarczający, napisz własny, ponieważ większość osób jest odbiorcami treści, druga zaś strona – Tobie przeciwna jak mniemam, jest pod tym względem aktywna. Chcesz przeciwdziałać – pisz, i pisz merytorycznie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.