Nawoływała do śmierci Polski, była szpiegowana we własnym domu

Opublikowano: 01.03.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1540

Zoriana Konowalec, ukraińska nacjonalistka, która kilka lat temu dała się poznać polskiej opinii publicznej jako zwolenniczka „śmierci Polski” oraz podporządkowania Polaków Ukraińcom, była, wraz ze swoim mężem, działaczem neobanderowskiego Korpusu Narodowego, podsłuchiwana i nagrywana we własnym domu.

Zoriana Konowalec, neonazistka, której zdjęcia z hajlującymi ukraińskimi nacjonalistami a także w koszulce Misanthropic Division, neonazistowskiej ukraińskiej organizacji, która postuluje o utworzenie na terytorium Ukrainy państwa narodowosocjalistycznego, obiegły polski internet w 2015 roku, ponad dwa lata temu nagrała ponadto teledysk do antypolskiego filmu „Niezłomni”, przedstawiający i gloryfikujący atak terrorystyczny bandytów z OUN na budynek Poczty Polskiej w Gródku Jagiellońskim w 1932 roku. O czym informowałem w artykule pt. „Hymn UPA i terroryzm przeciwko Polsce w ukraińskim teledysku”.

Ta sama nacjonalistka odkryła we własnym domu sprzęt do nagrywania obrazu oraz dźwięku, zamaskowany pod drewnianą listwą.

Z artykułu, który wspomina o owym incydencie wynika, że po wykryciu owej aparatury wezwano na miejsce policję, która z kolei zwróciła się z pomocą do zadaniowego oddziału specjalnego SOG. Ci z kolei stwierdzili, że za ową inwigilację odpowiada Służba Bezpieczeństwa Ukrainy.

Mąż antypolskiej nacjonalistki zgłosił się następnie do SBU, gdyż, jak stwierdził, za ową inwigilację odpowiada raczej policja niż ukraińska bezpieka. Gdyż, jak twierdzi, jako uczestnik tzw. „operacji antyterrorystycznej” na wschodzie Ukrainy, policja mogła podejrzewać go o handel bronią a nie mając na to dowodów, starała się uzyskać je za pomocą podsłuchów. Wszystko by się zgadzało, biorąc pod uwagę standardowe działania aparatu policyjnego w takich przypadkach, zwłaszcza, że banderowscy najemnicy wracający z frontu bez kończyn albo z urazami psychicznymi, nie raz już rzucali granatami w przestrzeni publicznej, co spowodowało, że przy wejściach do ukraińskich galerii handlowych, zwłaszcza w Kijowie, zainstalowano bramki magnetyczne.

Jednak chęć podsłuchiwania rozmów i zbierania dowodów ewentualnej działalności przestępczej nie tłumaczy faktu, iż kamerki wmontowane w ścianę, były obiektywem skierowane na łóżko. To już jasno powinno dać do zrozumienia, że jakaś bezpieka po prostu chciała nagrać kompromitujący materiał, tym bardziej, że nasza neonazistka jest bardzo znaną na Ukrainie piosenkarką i wykonawczynią pieśni „patriotycznych” (tj. przede wszystkim hymnu Ukraińskiej Powstańczej Armii) a więc ma bardzo duży wpływ informacyjno-psychologiczny na zacofane intelektualnie ukraińskie społeczeństwo. I może za pomocą patriotyczno-nacjonalistycznej propagandy mieć istotny wpływ na sposób postrzegania rzeczywistości oraz kreowania nastrojów społecznych i politycznych wśród Ukraińców.

Ponadto zarówno ona jak i jej mąż są działaczami politycznymi neobanderowskiego Korpusu Narodowego a mąż także od wielu lat walczy na wschodzie Ukrainy. A więc mamy do czynienia ze wzorowym ukraińskim, nacjonalistycznym małżeństwem: ona atrakcyjna pod względem urody piosenkarka i wolontariuszka Pułku Azowskiego, on młody weteran walk o wyzwolenie Ukrainy oraz polityk. Taki mix młodości, fizycznej atrakcyjności oraz bohaterstwa i męstwa mógłby w przyszłości pociągnąć politycznie za sobą młodych Ukraińców i stanowić nie lada zagrożenie dla zainstalowanych w tym kraju elit wywodzących się z przedstawicieli narodowości nie-ukraińskiej. Tym bardziej, że kilka miesięcy przed odkryciem owych podsłuchów i kamerek szefem Służby Bandero…. tzn. Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) został przyjaciel z dzieciństwa Wołodymyra Zełenskiego, żydowskiego prezydenta tego upadłego państwa, a więc niejaki Iwan Bakanow. A więc kontrola nad służbami tegoż kraju wpadła w ręce ludzi, którzy, delikatnie mówiąc, raczej nie do końca podzielają wizję banderowskiej Ukrainy, od Sanu aż po Kaukaz. Wszak banderowcy już nie raz dali się poznać ambasadzie Izraela, że nie zgadzają się z żydowską wizją interpretacji historii, której szerzeniem na Ukrainie zajmują się związane z tym właśnie krajem elity polityczne. A ostatnio członkowie Korpusu Narodowego, do którego należy bohaterka artykułu i jej mąż, domagali się od Izraela przeprosin, gdyż uważają, że za Hołodomor – Wielki Głód, który doprowadził do śmierci nawet 12 mln Ukraińców odpowiadają bolszewicy pochodzenia żydowskiego (film z owej demonstracji poniżej).

Banderowcy powinni sobie zdawać sprawę, że są jedynie „murzynami” w geopolitycznych rozgrywkach możnych tego świata. Póki Rosja i Stany Zjednoczone a w szczególności wojskowe i imperialne elity tych krajów, mają wspólny interes, aby destabilizować pogranicze ukraińsko-rosyjskie, blokując tym samym Chińczykom środkową nitkę Nowego Jedwabnego Szlaku, póty wyznawcy ideologii ukraińskiego nacjonalizmu są koncesjonowanymi patriotami a ich nazistowskie zapędy są skutecznie tuszowane przez zachodnią propagandę. Jednak ich przydatność geopolityczna kończy się na ginięciu w ustawionej wojnie na wschodzie oraz w budowaniu świadomości narodowej wśród Ukraińców. Kiedy już GRU i CIA czy jak kto woli DIA, skończą osłabiać chiński potencjał na tyle, że widmo zagrożenia interesu dla tych krajów ze strony Chin zniknie, w perspektywie kilku następnych dziesięcioleci, Banderowcy bardzo szybko zostaną zepchnięci na całkowity margines społeczeństwa a ich miejsce zajmą w ukraińskiej przestrzeni publicznej tęczowi żołnierze George’a Sorosa, którzy zamiast wojowników do walki z „rosyjskim okupantem” będą hodować bezpłciowych niewolników do zapier****nia w amerykańskich tudzież niemieckich korporacjach.

A zagrożenie ze strony małżeństwa pani Konowalec-Kohut jest tym większe, iż partia polityczna jej i jej męża postuluje o pozostanie Ukrainy poza strukturami zachodnimi, takimi jak Unia Europejska tudzież Organizacja Paktu Północnoatlantyckiego. A więc w perspektywie kolejnych dziesięcioleci, takie ugrupowania mogą stanowić nie lada problem dla amerykańskiej dominacji na świecie. Tym bardziej, że nie kto inny jak Zbigniew Brzeziński, geopolityczny guru zarówno Demokratów jak i Republikanów, w swojej „Strategicznej Wizji” przewidywał ukraińską stolicę a więc Kijów, jako centrum Nowego Światowego Ładu. Ładu który ma połączyć całą wysoko rozwiniętą półkulę północną w opozycji do rozwijającej się półkuli południowej. A w takim świecie, gdzie społeczeństwa będą się mieszać niczym barbarzyńcy pozbawieni wszelkich elementów kultury zachodniej, dla obrońców „białej, narodowej Ukrainy” z pewnością miejsca nie będzie.

To o czym również warto wspomnieć w kontekście owych podsłuchów i kamerek do nagrywania komprmateriałów, jest poziom ignorancji ukraińskiego społeczeństwa. Kiedy poczytałem komentarze pod wpisem dotyczącym owego „skandalu” w oczy rzucił mi się poziom niewiedzy Ukraińców na temat działań tajnych struktur politycznych, które mają narzędzia permanentnej inwigilacji, nawet na Ukrainie, już od końca lat 80-tych. Wszak to właśnie wtedy reżim sowiecki zakupił od izraelskiego wywiadu, a konkretnie od agenta Mossadu Roberta Maxwella oprogramowanie PROMIS, zmodyfikowany przez Izrael amerykański system permanentnej inwigilacji społeczeństwa, dzięki któremu Mossad mógł szpiegować dowolnego obywatela Związku Sowieckiego. Z resztą nie tylko ZSRR. Również reżim Jaruzelskiego kupił to dziadostwo, ażeby mieć możliwość całkowitego wglądu w działania opozycji antykomunistycznej. Szpicel Mossadu Maxwell później chwalił się pod niebiosa, że właśnie zniszczył polską opozycję i że po owym ciosie, Solidarność już się nie podniesie.

Jak widać polskojęzyczni politycy, którzy dzięki Izraelowi, byli w latach 80-tych pod permanentną kontrolą komunistycznych służb, nie uczą się na błędach. Co więcej, dzisiaj to oni kupują od izraelskich służb, tym razem wojskowych, oprogramowanie służące do kontrolowania Polaków, znane jako Pegasus. Wracając jednak do Ukrainy.

Biorąc pod uwagę, iż już w latach 80-tych reżim sowiecki mógł dzięki amerykańskiemu oprogramowaniu PROMIS szpiegować dowolnego Ukraińca, ich niewiedza na temat możliwości organów bezpieczeństwa jest zatrważająca. Po owych komentarzach, w stylu „całkowita obserwacja”, „przerażające”, „wszystkich podsłuchują!” można stwierdzić, że Ukraińcy naprawdę wciąż jeszcze wierzą, że to oni sprawują władzę w swoim kraju, mimo iż od wielu lat prezydentem, zarówno obecnym jak i poprzednim, jest przedstawiciel obcej nacji, której członków ich poprzednicy z OUN-UPA traktowali na równi z Polakami a więc przeznaczyli ich do fizycznej eksterminacji.

Patrząc na krajobraz pewnego ukraińskiego miasta, nie trudno sobie uzmysłowić, że centrum religijne Menorah ze swoją potężną siedzibą, jest symbolem tego kto sprawuje realną władzę w tym kraju. A więc kto może sobie podglądać, podsłuchiwać i nagrywać dowolnego obywatela tegoż kraju. A już tym bardziej tych, którzy postulują o niepodległą i niezależną od zachodnich grup interesu Ukrainę. Wszak nie po to amerykańskie agencje rządowe wydały 5 mld dolarów na budowę „społeczeństwa obywatelskiego” żeby jakiś tam Konowalec czy inny tam Kohut postulował o odbudowę potencjału nuklearnego Ukrainy albo o kontrolę nad jej zasobami strategicznymi przez państwo ukraińskie. Ten kraj jest systematycznie i celowo wyludniany i pozbawiany podstaw gospodarki narodowej a biorąc pod uwagę żyzność jego gleb i głębię przestrzeni życiowej, nie wykluczone, że na miejsce wywalonych na zachód Ukraińców oraz emerytów, którzy egzystują i kończą swój żywot w nędzy, przybędzie za x dziesiąt lat inny naród, który zostanie ze swojej narodowej siedziby, uzyskanej wojną, terrorem i ludobójstwem, w końcu przegoniony.

Autorstwo: Terminator2019
Źródło: WolneMedia.net

Materiały źródłowe

1. Brzeziński Z., Strategiczna Wizja, Kraków 2013

2. Słowiński P., Uhl-Herkoperec D., Magnat. Robert Maxwell – człowiek, który przechytrzył Jaruzelskiego, Chorzów 2012

3. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=148687106668958&id=100045830081525

4. https://vezha.ua/mikrofon-i-kamera-v-stini-vinnytski-aktyvisty-povidomlyayut-pro-stezhennya-foto-video/?fbclid=IwAR3YJmsLmOyj7Q1zHMg13bhaQdfZH_GnuDN0Zrf1ayq_JnoSGPzq7NjoVS8

5. https://www.youtube.com/watch?v=i7-Dn52BRSw

6. https://wolnemedia.net/hymn-upa-i-terroryzm-przeciwko-polsce-w-ukrainskim-teledysku/

7. http://www.polukr.net/blog/2016/10/nowa-partia-na-ukrainie-korpus-narodowy/

8. https://strajk.eu/ukrainscy-nacjonalisci-zadaja-przeprosin-od-panstwa-izrael/

9. https://pl.wikipedia.org/wiki/Służba_Bezpieczeństwa_Ukrainy

10. https://niebezpiecznik.pl/post/jak-wyglada-rzadowy-trojan-pegasus-od-srodka/

11. https://www.wykop.pl/artykul/2712889/wolontariuszka-pulku-azow-jeszcze-polska-nie-zginela-ale-zginac-musi/

12. https://www.youtube.com/watch?v=_v5onbnG8G0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o