Odkryto ślady starożytnego meteorytu zabójcy

Opublikowano: 17.10.2016 | Kategorie: Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 383

W Stanach Zjednoczonych odkryto meteoryt, który spadł na Ziemi miliony lat temu.

Naukowcy z Kanady, którzy przeprowadzili badania geologiczne na terytorium Stanów Zjednoczonych, stwierdzili, że obiekt uderzył w naszą planetę 56 milionów lat temu. Okazało się, że składa się on w 10% z metali ciężkich, przyciągających promieniowanie.

Uderzeniu meteorytu towarzyszyło uwolnienie energii. Zniszczone zostało wszystko, co żyje w odległości kilku tysięcy kilometrów. Największą destrukcję fauny i flory spowodowało promieniowanie radioaktywne, towarzyszące upadkowi ciała niebieskiego. Dalsza analiza „gruzu kosmicznego” pomoże oszacować rozmiary katastrofy.

Autorstwo: tallinn
Na podstawie: 24news.com.ua
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.