Nauczycielka przykleiła uczniowi maseczkę taśmą

Opublikowano: 24.01.2022 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1759

Nauczycielka w okręgu szkolnym North Penn w hrabstwie Montgomery w Pensylwanii znalazła się pod ostrzałem po tym, jak wyciekły z zdjęcia, kiedy przykleiła maskę do twarzy dziecka w godzinach szkolnych.

Zdjęcie było udostępniane „tysiące” razy w mediach społecznościowych i przedstawia zamaskowaną nauczycielkę przyklejającą coś, co wydaje się taśmą samoprzylepną, na boku czarnej maski ucznia siedzącego w klasie przed laptopem. Według „Courier Times” urzędnicy z okręgu szkolnego hrabstwa Montgomery potwierdzili, że zdjęcie zostało zrobione w jednej z ich sal lekcyjnych.

„Zdjęcie zrobione w jednej z naszych sal lekcyjnych w zeszłym tygodniu i krążące w mediach społecznościowych nie reprezentuje uniwersalnych wartości, które North Penn School District stara się zaszczepiać zarówno uczniom, jak i pracownikom” – czytamy w oświadczeniu okręgu w tym tygodniu. „Po natychmiastowym dochodzeniu ustalono, że chociaż incydent był odosobniony i nie był złośliwy, działania nauczycielki były całkowicie niewłaściwe i nie do przyjęcia, bez względu na kontekst. Rozumiemy, że przyklejanie maski do twarzy ucznia jest dla wielu niepokojące i przepraszamy, że tak się stało. Sprawa jest poważna i jest omawiana z pracownikiem”.

„Czy jesteś promaseczkowcem, ​​czy antymaseczkowcem, mam nadzieję, że wszyscy uważamy, że przyklejanie masek do twarzy dzieci przekracza LINIĘ. To nie jest zabawne ani dla dziecka, ani dla rodziców” – napisano na facebookowym profilu grupy rodziców uczniów tej szkoły.

Nadal nie wiadomo, kto zrobił zdjęcie i kto opublikował je w mediach społecznościowych.

Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Krisnow 25.01.2022 09:33

    DO KOŃCA SWOJEGO ŻYCIA TA BABA ŻAŁOWAŁA BY SWOJEGO CZYNU !!! ;/;/;/
    ZABRAKŁO BY JEJ KASY NA ODSZKODOWANIA !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.