Nauczyciel z kanapką na mrozie…

Opublikowano: 17.03.2021 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1869

Nauczyciele ze szkół w Mississaudze i Brampton w Kanadzie mają jeść lunch samotnie na dworze, i nosić gogle z powodu coraz częstszych transmisji COVID-19 między pracownikami. Poniżej zdjęcie szeroko udostępnione na „Twitterze” przez nauczycieli pokazujące nauczycielkę jedzącą samotnie na świeżym powietrzu.

Dyrektywa wydana przez Peel District School Board dla personelu mówi, że oprócz masek – gogle lub osłony twarzy są teraz obowiązkowe, aby „chronić błony śluzowe oczu przed kontaktem z potencjalnie zakaźnymi kroplami” wirusa. Ponadto dyrektywa mówi również, że nauczyciele i personel nie mogą się gromadzić i muszą jeść sami w porze lunchu, „najlepiej na świeżym powietrzu”.

Nauczyciele krytykują nowe obostrzenia, a wielu narzeka, że Ministerstwo Edukacji Ontario obwinia ich za coraz częstsze przypadki COVID w szkołach. Niektórzy narzekają, że podczas monitorowania uczniów nie wolno im nawet zdejmować masek, aby napić się wody. Nauczyciele muszą przez cały czas nosić maski, nawet gdy przebywają poza budynkiem na terenie szkolnym.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Cosmo 17.03.2021 10:25

    Anglo-saskie ostoje „demokracji” biją resztę świata w niedorzecznych i antyludzkich pomysłach.

  2. Stanlley 17.03.2021 11:38

    To może zabierać żarcie do kibla i tam spożywać – wzorem pakistanów 🙂 Kolega gdy wyjechał na robotę do anglii, pracował w zamku warwick, kible rano były zajęte bo pakistany tam pracujące jadły śniadanie…

    do picia nie trzeba zdejmować maski, można pić przez rurkę ;p co oni tacy mało pomysłowi i marudni?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.