Nasza Ziemia – Gazociąg w Ałtaju

Opublikowano: 20.08.2017 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 973

Telengitowie i inne ludy Ałtaju stoją przed niepokojącym wyzwaniem. Rządy Chin i Rosji planują budowę gazowego rurociągu, który pobiegnie przez Syberię do państwa środka. Planowany rurociąg przetnie idealnie Złote Góry Ałtaju znajdujące się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, święty obszar Plateau Ukok i osiągnie ostatecznie Park Narodowy Kanas w Chinach, jeden z ostatnich niezabudowanych pustynnych obszarów w tym kraju.

Autor: Damian Żuchowski
Lektor: Jan Osik
Produkcja: Radio Wolne Media
Premiera w RWM: 04.11.2012


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.