Nasza wtyczka trafiła do w repozytorium WordPress

Opublikowano: 19.08.2019 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 984

Nasza wtyczka do zasłaniania bannerów propozycji filmowych w iframe YouTube została zaakceptowana przez WordPress i dodana do oficjalnego repozytorium WordPressa.

Tutaj strona wtyczki w repozytorium w udoskonalonej wczoraj wersji (jest już pełny fullscreen i drobne poprawki kosmetyczne):

https://wordpress.org/plugins/jupi-tupi-pl-remove-related-videos-in-iframe-youtube/

Strona wygląda ubogo, jest zbyt trudna do ogarnięcia, ale ważne, że teraz wtyczka jest łatwa do znalezienia przez wyszukiwarkę katalogu wtyczek.

Dziękuję osobie, która pomogła wtyczkę dodać do repozytorium. Sam bym temu nie podołał (wszystko trzeba robić wpisując listy poleceń w konsoli).

Maurycy Hawranek
Administrator WM i JT


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.