NASA zdementowało pogłoski ws. Marsa

Opublikowano: 02.12.2012 | Kategorie: Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 391

Łazik Curiosity nie odkrył na Marsie organicznych molekuł – poinformowali wczoraj specjaliści z Laboratorium Ruchu Odrzutowego w NASA, którzy kierują wyprawą badawczą na Czerwoną Planetę.

3 grudnia laboratorium przeprowadzi w San Francisco konferencję prasową, na której poinformuje o pracy sondy.

„Przedstawimy informacje dotyczące przeprowadzonych przez aparat badań gruntu Czerwonej Planety. Do tej pory łazik nie odkrył żadnych dokładnych świadectw obecności związków węgla na Marsie” – czytamy w doniesieniu, wydanym przez laboratorium.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. danush 02.12.2012 15:30

  Nie wiem czy kiedykolwiek dowiem się prawdy o Marsie.

 2. phoenixmonk 02.12.2012 16:43

  przeciez oni prawdy nam nie powiedza, ludzie kochani….. prawda wyjdzie dopiero po wielu latach.

 3. Jedr02 02.12.2012 19:31

  A może właśnie powiedzieli tą prawde? Może na marsie nie tylko nie znaleźli organicznych molekuł a ich tam nawet nie ma 😛

 4. Takie_tam 03.12.2012 15:50

  NASA jak widać dalej podtrzymuje doktrynę robienia z ludzi idiotów. Nie ma związków węgla, nie ma życia. Jest tylko to co znamy, czego nie znamy tego nie ma. Świetnie 🙂

 5. Takie_tam 03.12.2012 21:51

  Łazik Curiosity wykrył na Marsie związki organiczne, ale nie jest pewne, skąd one pochodzą. Nie można więc na razie mówić o śladach życia na Marsie. Takie informacje przekazali eksperci NASA podczas specjalnej konferencji prasowej.
  http://losyziemi.pl/konferencja-nasa-na-marsie-odkryto-zwiazki-organiczne-ale-nie-jest-pewne-skad-one-pochodza/

  To nawet nie ma pewności co do tego co powiedzieli na konferencji hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.