NASA organizuje spotkanie na temat UFO

Opublikowano: 19.05.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1769

Przywykliśmy do określania tajemniczych obiektów unoszących się na niebie jako niezidentyfikowane obiekty latające znane jako NOL albo z angielskiego UFO. Jednak w dobie poprawności politycznej termin ten został zastąpiony mniej kontrowersyjnym „niezidentyfikowane zjawiska powietrzne” (UAP). Nazewnictwo może się różnić, ale nasze zainteresowanie tą „niezidentyfikowaną” częścią pozostaje niezmiennie silne.

31 maja o godzinie 10:30 EDT, NASA uruchomi transmisję na żywo, podczas której niezależny zespół badawczy przedstawi swoje plany dotyczące kategoryzacji i oceny danych dotyczących UAP. Zainteresowani będą mogli zadawać pytania, z których najciekawsze zostaną przekazane do zespołu badawczego.

Przed nadmiernym podekscytowaniem warto jednak zaznaczyć, że spotkanie ma na celu omówienie, jak NASA planuje „ocenić i zbadać UAP przy użyciu danych, technologii i narzędzi naukowych”. Agencja wyjaśniła, że nie będzie oceniać ani omawiać żadnych niezidentyfikowanych obserwacji. Więc jeśli liczyliście na jawne przyznanie, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, możecie poczuć pewien niedosyt.

Jednak fakt, że NASA angażuje zespół do badania tych raportów, wskazuje, że nie wszystkie przypadki są łatwe do odrzucenia. Istnieją przypadki, które dostarczają zbyt wiele konkretnych dowodów, aby je zignorować. Choć te obiekty prawdopodobnie nie są pojazdami małych zielonych ludzików, zdecydowanie są czymś.

Raport roczny o niezidentyfikowanych zjawiskach lotniczych 2022 opublikowany przez Biuro Dyrektora Wywiadu Narodowego (ODNI) zawiera odtajnione filmy ukazujące amerykańskie samoloty wojskowe napotykające UAP. Raport informuje, że w lipcu 2022 r. Sekretarz Obrony powołał Ogólnodomenowe Biuro Rozwiązywania Anomalii (AARO) do katalogowania i analizowania wiarygodnych przypadków UAP. Z 366 przypadków badanych przez AARO, tylko 195 można było uznać za „niezwykłe”, będące prawdopodobnie rezultatem działania dronów, balonów lub dzikiej przyrody.

Czy więc pozostałe 171 przypadków to efekt działania międzywymiarowych najeźdźców? Oczywiście, nie ma na to dowodów. Niemniej jednak raport przyznaje, że „niektóre z tych niescharakteryzowanych UAP wykazują niezwykłe właściwości lotu lub możliwości osiągów”, co utrudnia ich identyfikację.

Zalecenie zawarte w raporcie jest proste: przypadki UAP powinny być traktowane poważniej i powinniśmy zgromadzić więcej danych. Spotkanie NASA, które odbędzie się 31 maja, jest krokiem w tym kierunku. Nie możemy się doczekać ostatecznych rekomendacji zespołu, które zostaną opublikowane latem.

Na podstawie: NASA.gov
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 19.05.2023 11:38

    Byle kasę z kongresu ciągnąć. Co nie opublikują to dostaną kasę a miesiąc później, że się pomylili, oczywiście o przyznaniu się do pomyłek cicho sza. Ale ile to już wody odkryli? A komu to potrzebne? No tylko pracownikom tego nasa

  2. replikant3d 19.05.2023 19:32

    sanchop, NASA to agencja WOJSKOWA o czym skrzętnie się milczy. Więc oczywiste jest że prawdy nigdy nie ujawnią. NASA zotała stworzona jako ,,przykrywka,, do czarnych projektów naukowych. Głowę daję że gro z tych ,,ufo,, to nasze pojazdy. Rozwinęli patenty Tesli które utajnili. Dlatego rżną głupa że nie wiedzą co to jest…Tyle że coraz mniej ludzi im wierzy…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.