Napiszę to tylko raz i więcej nie powtórzę

Opublikowano: 01.06.2022 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2038

Ogromna większość z ludzi, włącznie z tymi, którzy odwiedzają i publikują na tym portalu, albo nie wiedzą co się na świecie i dookoła nas dzieje, albo tego w ogóle nie widzi, albo ich to nie interesuje, zajęci pierdołami, ciekawostkami i plotkami.

Dzieje się bardzo dużo, jak nigdy wcześniej, znaki na niebie i na ziemi, wielkich zmian i zagrożeń są wszędzie, omalże w każdej informacji, w każdej wiadomości, w każdym wydarzeniu…

Od dawna, bo od lat 1950. jesteśmy z każdym rokiem, z każdą dekadą poddawani coraz większym i coraz groźniejszym depopulacyjnym eksperymentom, zaczęło się od zubażania i skażania żywności ogromną ilością trucizn i toksyn, wprowadzania „leków”, które nie leczą, a zwiększają tylko zyski mafii farmaceutycznych.

Teraz, od dwóch lat weszliśmy w fazę „plandemii” i eksperymentów genetycznych, zaostrzeń, ograniczania i odbierania podstawowych naturalnych praw do życia, do wolności, do wyboru, do leczenia i ratowania życia.

Wokół nas istnieją mroczne siły, najbogatszych i najbardziej wpływowych, które chcą za wszelką cenę zniszczyć świat jaki znamy, i całą ludzkość, bez względu na koszt.

Ale to nie wszystko.

Żyjąc na planecie Ziemia, razem z naszą planetą jesteśmy poddawani bardzo silnym wpływom nasze gwiazdy, Słońca, a od 2020 roku wszystko zaczęło się zmieniać, niestety na niekorzyść całego życia na Ziemi. Od 2020 roku Słońce jest w cyklu niskiej aktywności, co z kolei ma ogromne znaczenie dla naszej planety, tracimy magnetyzm ziemski, który cały czas spada, i będzie tylko gorzej, pogłębiają to dodatkowo działania psychopatycznych „elit” w modyfikacjach pogody, geoinżynierii, obłąkanemu wycinaniu lasów na całej planecie, zatruwaniu wody i ziemi.

Aktywność magnetyczna Ziemi będzie spadać do 2025 roku, będziemy obserwować wiele niespotykanych dotąd w naszym życiu anomalii, skrajnie wysokie i skrajnie niskie temperatury, wielkie opady i powodzie, huragany i potężne burze z wyładowaniami elektrycznymi, wiele pól z ziemią uprawną zostanie zniszczonych, przez te anomalie, wiele krajów straci możliwość wytwarzania żywności.

Już rozpoczął się okres poprzedzający głód, na ogromnych obszarach Ziemi, nawet urzędnicy z ONZ mówią oficjalnie, że zgromadzone zapasy żywności są za małe, i wystarczą tylko na 10 tygodni.

To ostatni czas, żeby się przygotować, na to co nadchodzi, bez paniki, ale robić zapasy suchej żywności, ryż, fasola, kasze, groch, ziarna żyta, pszenicy, cukier i sól, leki, antybiotyki, opatrunki, uczyć się przechowywania żywności, udzielania pomocy medycznej, itp.

Przystańcie w tym tańcu na chwilę, i zastanówcie się, co zrobicie, jak nie będzie dostaw, sklepy będą puste, nie będzie służb, policji, lekarzy, szpitali, może i transportu… nikt wam nie pomoże, i każdy będzie chciał was okraść z tego co macie… Pomyślcie o tym!

Autorstwo: Quasar
Źródło: WolneMedia.net

17

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. sga 01.06.2022 08:54

  “Przystańcie w tym tańcu na chwilę, i zastanówcie się, co zrobicie, jak nie będzie dostaw, sklepy będą puste, nie będzie służb, policji, lekarzy, szpitali, może i transportu… nikt wam nie pomoże, i każdy będzie chciał was okraść z tego co macie… Pomyślcie o tym!”

  chopie, w polsce jest nadprodukcja zywnosci
  nawet jak bedzie zamet to spora czesc ludzi da sobie rade bez tych ‘dobrodziejstw’ typu sklepy, sluzby, policje i umieralnie.

 2. radical3dom 01.06.2022 09:52

  Sprawa jest jasna ale zbyt szokująca dla ponad 90% aby wzięli to do głowy, jedni ze strachu że to może być prawda a drudzy z ignorancji i nie wiary w to że ich dotychczasowe życie sie diametralnie zmieni w przetrwanie! Od co najmniej roku rozmawiam ze znajomymi o tym żeby suchą żywność przechowywali na wszelki wypadek. Niestety tylko ja to robie pewnie uważaja mnie za świra ale obym nie miał racji bo bedzie źle a wtedy moje drzwi będą zaryglowane!

  @sga
  a co zrobisz jak całą żywność z kraju nasi rządzący przekażą ukrainie i sprzedadzą do zachodniej europy? Z nimi to juz widac wszystko możliwe. A jak sfinguja atak chhemiczny lub nuklerany i w tv krzykną że wszystkie uprawy rośliny, zwierzęta sa skażone i trzeba utylizować? Albo przyleci szarańcza i wszystko zje?? Wtedy zgarbicie się wszyscy, jedzenie będzie dla rządzących nieudaczników milionerów i służb. Ty będziesz włamywał się do ogródków i piwnic ludzi przygotowanych bo tydzień nic nie jadłeś! Tylko uważaj bo niektórzy mogą byc uzbrojeni.

 3. radical3dom 01.06.2022 14:19

  @sga
  aha sobie przypomniałem chyba najbardziej realny scenariusz na następne lato:
  1/4 produkcji zbóż to rosja i ukraina. Tyle zabraknie. Ukraina eksportowała dużo do afryki, jak tam ludzie zaczną głodować zgadnij dokąd przypłyną na łódeczkach i tu znowu zaczyna działać rząd warszawski i komisja europejska rozdzieli żarcie na nas i ich, a Ty nawet jak coś zgromadzisz to codziennie będziesz odpierał ataki nachodźców na swoje zasoby.

 4. sga 01.06.2022 14:47

  cala zywnosc nie sa w stanie wywiezc 🙂
  rozumiesz slowo cala?

  rolnicy zboze maja, myslisz ze rzad ma wszystko skupione i powywozi? 😀
  razem z ziemniakami pewnie jeszcze i marchwia 😉

  a moze beda lazic od chalupy do chalupy i zabierac wszystko? 😀

  ja rozumiem ze rzad jest odklejony, ale jak czytam ze cos ktos wszystko zabierze to wiesz… to tez jest odklejenie 🙂

  mysle ze to przez ‘kinematografie’
  jak sie ciagle wali filmy o zombiakach, post apokaliptycznych klimatach to
  w koncu zacznie sie to sobie wyobrazac i uznawac za bardzo prawdopodobne.

 5. Jaccyb74 02.06.2022 08:24

  Uważam że scenariusz sfingowania ataku chemicznego lub innej formy skażenia nawet nukleranego powinni Polacy wziąść bardzo poważnie do swoich głów. Powinni mieć w pamięci iż aktualnie można ogłupić społeczeństwo 24 godzinną propagandą przez kilkanaście dni z rzędu i ludzie poumierają z głodu bo uwierzą że wszystko co ich otacza jest trujące. Niestety taki scenariusz też padł z ust szanownego pana Jackowskiego iż nadchodzi akcja fałszywej flagi o powyższym zacytowanym scenariuszu gdzie ludzie będą porzucać swoje domostwa pod pozorem ratowania zycia przed sfingowanym skażeniem itd itp. Ci którzy w to uwierzą niestety stracą to co mieli. Chyba nie trudno sie domyslic kto zamieszka ich opuszczone gospodarstwa, domy i mieszkania.

 6. Maximov 03.06.2022 10:24

  @sga
  Sprawdź z łaski swojej jak zachowywała się władza w czasie takich kryzysów.
  Oni przede wszystkim “zabezpieczą” zapasy dla siebie i swoich sił zbrojnych.
  Reszta ludzi będzie umierać z głodu lub w obronie swoich zapasów przed “naszym” rządem.
  “Rząd się sam wyżywi…” ktoś nie tak dawno temu powiedział takie słowa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.