Napaść seksualna wyrazem jego tożsamości

Opublikowano: 22.06.2020 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1053

Lekarz z Toronto nie otrzymał żadnej profesjonalnej kary za napaść seksualną na 16-latka po tym, jak panel dyscyplinarny Izby Lekarskiej stwierdził, że starał się w ten sposób wyrazić swą homoseksualną tożsamość.

Dr Farooq Khan, który przyznał się do winy za napaść seksualną na 16-letniego chłopca, „starał się wyrazić swoją tożsamość” jako homoseksualista, stwierdził panel dyscyplinarny, który postanowił nie nakładać kary i nie obciążać go kosztami postępowania dyscyplinarnego, mimo że wcześniej adwokaci Izby Lekarskiej i samego Khana przedłożyli wspólne oświadczenie, w którym stwierdzali, że Khan powinien otrzymać 12-miesięczną karę zawieszenia prawa wykonywania zawodu oraz zapłacić 20550 dol. kosztów.

Sprawa dotyczy przestępstwa z 2009 roku, w 2015 roku dr Khan przyznał się przed sądem do zarzutu napaści na tle seksualnym wobec 16-latka, a w następstwie przyznania się sąd zwolnił go od zarzutów, co oznacza, że nie jest notowany jako przestępca kryminalny (nie ma criminal record) i nie została orzeczona jakakolwiek kara.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Piron
Użytkownik
Piron

“Lekarz z Toronto nie otrzymał żadnej profesjonalnej kary za napaść seksualną na 16-latka po tym, jak panel dyscyplinarny Izby Lekarskiej stwierdził, że starał się w ten sposób wyrazić swą homoseksualną tożsamość.”

Hmm ciekawe jaka byłaby reakcja sądu, gdyby jakiś “dobry samarytanin” (sadysta) obciął mu przyrodzenie i okazał skruchę przed ławą przysięgłych, tłumacząc że on “tylko starał się w ten sposób wyrazić swą sadystyczną tożsamość” :D, :D, :D

kozik
Użytkownik
kozik

Hmmm… I jak to zestawić z ruchem #MeToo?
Rozumiem, że teraz mamy taką mądrość etapu, że gdyby lekarz był białym Kanadyjczykiem(a wg nowej nomenklatury: Euroamerykaninem) i w dodatku hetero, to po ataku na kobietę zgniłby w więzieniu jako nędzarz.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Poszukałem chwilkę w necie bo troszkę nie wierzyłem w ten artykuł (coś zostało pominięte).
To teraz wyobraźcie sobie taką sytuację.
Mam 24 lata śpię w pokoju waszej 16 letniej córki na łóżku piętrowym.
Schodzę po cichu na dół zaczynam się masturbować i jednocześnie obmacuję wasza córkę po piersiach i kroczu.

Jak by to była moja córka to takiego typa pozbawił bym na wstępie kilku zębów i mam nadzieję ,że bym się powstrzymał w jakiś sposób przed wyrządzeniem mu najgorszego.

Ale nie, pan dr. Khan wyzwalał swoją homoseksualną tożsamość…..