Napaść seksualna wyrazem jego tożsamości

Opublikowano: 22.06.2020 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 83

Lekarz z Toronto nie otrzymał żadnej profesjonalnej kary za napaść seksualną na 16-latka po tym, jak panel dyscyplinarny Izby Lekarskiej stwierdził, że starał się w ten sposób wyrazić swą homoseksualną tożsamość.

Dr Farooq Khan, który przyznał się do winy za napaść seksualną na 16-letniego chłopca, „starał się wyrazić swoją tożsamość” jako homoseksualista, stwierdził panel dyscyplinarny, który postanowił nie nakładać kary i nie obciążać go kosztami postępowania dyscyplinarnego, mimo że wcześniej adwokaci Izby Lekarskiej i samego Khana przedłożyli wspólne oświadczenie, w którym stwierdzali, że Khan powinien otrzymać 12-miesięczną karę zawieszenia prawa wykonywania zawodu oraz zapłacić 20550 dol. kosztów.

Sprawa dotyczy przestępstwa z 2009 roku, w 2015 roku dr Khan przyznał się przed sądem do zarzutu napaści na tle seksualnym wobec 16-latka, a w następstwie przyznania się sąd zwolnił go od zarzutów, co oznacza, że nie jest notowany jako przestępca kryminalny (nie ma criminal record) i nie została orzeczona jakakolwiek kara.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Piron
Użytkownik
Piron

“Lekarz z Toronto nie otrzymał żadnej profesjonalnej kary za napaść seksualną na 16-latka po tym, jak panel dyscyplinarny Izby Lekarskiej stwierdził, że starał się w ten sposób wyrazić swą homoseksualną tożsamość.”

Hmm ciekawe jaka byłaby reakcja sądu, gdyby jakiś “dobry samarytanin” (sadysta) obciął mu przyrodzenie i okazał skruchę przed ławą przysięgłych, tłumacząc że on “tylko starał się w ten sposób wyrazić swą sadystyczną tożsamość” :D, :D, :D

kozik
Użytkownik
kozik

Hmmm… I jak to zestawić z ruchem #MeToo?
Rozumiem, że teraz mamy taką mądrość etapu, że gdyby lekarz był białym Kanadyjczykiem(a wg nowej nomenklatury: Euroamerykaninem) i w dodatku hetero, to po ataku na kobietę zgniłby w więzieniu jako nędzarz.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Poszukałem chwilkę w necie bo troszkę nie wierzyłem w ten artykuł (coś zostało pominięte).
To teraz wyobraźcie sobie taką sytuację.
Mam 24 lata śpię w pokoju waszej 16 letniej córki na łóżku piętrowym.
Schodzę po cichu na dół zaczynam się masturbować i jednocześnie obmacuję wasza córkę po piersiach i kroczu.

Jak by to była moja córka to takiego typa pozbawił bym na wstępie kilku zębów i mam nadzieję ,że bym się powstrzymał w jakiś sposób przed wyrządzeniem mu najgorszego.

Ale nie, pan dr. Khan wyzwalał swoją homoseksualną tożsamość…..