Nakaz pracy w maseczce i zakaz jedzenia (chyba, że pracujesz sam)

Opublikowano: 30.11.2020 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1624

Niepostrzeżenie, pod osłoną nocy, polski rząd przygotował swoje nowe rozporządzenie, którym nakazano wszystkim noszenie masek w miejscu pracy. Co więcej de facto zakazano też spożywania jakichkolwiek posiłków, o ile ktoś nie pracuje sam.

W praktyce nowe przepisy oznaczają, że w każdym miejscu pracy będzie musiał zakrywać usta i nos. Będzie to trzeba robić nie tylko w pokoju, w którym siedzi więcej niż jedna osoba, ale także w otwartej przestrzeni typu open space i to bez względu na zachowanie tak zwanego dystansu społecznego. Wygląda na to, że nowe restrykcje będą obowiązywały również w kuchni i stołówce pracowniczej.

Właśnie w kontekście posiłków nowe brzmienie rozporządzenia wydaje się szczególnie kuriozalne. Zgodnie z rozporządzeniem w zakładowej stołówce spożywanie posiłków musiałoby się odbywać pojedynczo. Niemożliwe jest także zjedzenie kanapki przy biurku, chyba, że pracujemy sami w pokoju. Szokujące nowe prawo zostało wprowadzone w sobotę 28 listopada.

Oprócz tego, po ośmiu miesiącach nękania Polaków nielegalnym nakazem zamaskowania, wreszcie stało się to legalne. Rząd opublikował tak zwaną ustawę covidową – Dz.U. 2112. Tą samą, której nielegalnie nie publikował przez miesiąc podżegając policjantów do nielegalnego wręczania mandatów. Teraz wreszcie te łapanki niezamaskowanych będą miały podstawę prawną, chociaż niektórym komentatorom nadal wydaje się to sprzeczne z konstytucją.

Ten akt prawny został opublikowany przed północą chwilę po wspomnianym rozporządzeniu wprowadzającym torturowanie ludzi w miejscu pracy zakazem oddychania. Tym samym niestety maseczki są obowiązkowe, a na przykład dentysta będzie mógł leczyć koronawirusa. A to tylko wierzchołek góry lodowej w tej ustawie. Teraz lekarze, jeśli będą chcieli, będą mogli bezkarnie pomagać rządowi w depopulacji. Nie będzie im grozić żadna odpowiedzialność karna za doprowadzenie do zgonu pacjenta – wystarczy, że powie, że robił wszystko walcząc z koronawirusem.

Źródło: ZmiantNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 3,58 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
AstroCris
Użytkownik
AstroCris

Mogli chociaż wprowadzać te ustawy na określony czas… jak w Danii bodajże.
Jak tak można…Totalna bezkarność i samowolka.
Polecam na wieczór wiecznie aktualną animacje ‘folwark zwierzęcy ‘
https://youtu.be/pnP5kgLDeSA

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Jak nie zamordyzmem, to głodem. Proponuje używanie masek przez prowadzącą wiadomości tvp bo właśnie widzę bezczelnie i bezpruderyjnie nagie usta.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Manifest do ludzi naszym przebudzeniem . Dyscyplinarka dla rządu ; Morawiecki , Kaczyński ,Ziobro i reszta partii. Naród Polski odmawia posłuszeństwa owym przedstawicielom ,i wręcza wypowiedzenie rządowi .Skutek ,utrata władzy sprawowanej. Obecny rząd nie zasługuje na władzę, ten rząd nie jest godny , uzurpuje sobie nakazami , zakazami ,i wymuszeniem egzekwować władzę na większości społeczeństwa . Naród ludzi przyjmuje władzę osobiście i jawne , daje weto rządowi. Ludzie upominamy się o władzę! Na upominaniu władzy sprawowanej , za późno.
Władzę sobie zwracamy głosem naszym ludzie , nie ich wybieramy.
Zawracamy sobie władzę ludzie .
Osobistym głosem ” Ja” ludzi, dzielona władza w Polsce . Dyskwalifikuje “przedstawicieli ” uzurpatorów władzy sprawowanej w Polsce.