Najwyższy czas uzbroić naród!

Opublikowano: 23.03.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 681

Ta absurdalna sytuacja ciągnie się od lat, lecz teraz ma ona szczególny charakter, gdyż w obliczu zagrożenia otwartym konfliktem zbrojnym, konsekwentne odmawianie Polakom dostępu do broni palnej zakrawa wręcz o zdradę stanu! Jakie zatem mogą być przyczyny tej kuriozalnej sytuacji? Czy władza rzeczywiście ulega argumentom przeciwników broni palnej o tym, że zwiększa ona przestępczość i ryzyko uszczerbku na zdrowiu? A może rząd po prostu boi się narodu, który wreszcie miałby argument przeciw upokorzeniom, które przez lata musiał z pokorą znosić? Może z uzbrojonym narodem politycy musieliby zacząć się liczyć i brać pod uwagę fakt, że pojęcie zdrady stanu nabrałoby wtedy poważniejszy wymiar? Co jest takiego strasznego w fakcie legalnego posiadania broni i dozbrojenia narodu w okoliczności zagrożenia wojennego? O tym w programie z cyklu „Dokąd Zmierzamy” Piotr Korczarowski porozmawiam z Tomaszem Stępniem, prezesem Firearms United.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.