Największy sekret Anunnaki?

Opublikowano: 17.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 453

Bogowie Anunnaki tysiące lat temu zstąpili na Ziemię, by sprawować władzę na naszej planecie. Mało kto wie, ale od samego początku bogowie mieli problem, który nie polegał tylko na technicznych aspektach tworzenia zaawansowanej cywilizacji. Od samego początku misja Anunnaki była misją męską, tzn. kobiety w ograniczonej zresztą liczbie dołączyły znacznie później. Zaistniała sytuacja wiązała się z określonymi, ale nie rozpatrywanymi przez badaczy szerzej aspektami życia „bogów” na Ziemi. Wzmianki dotyczące chyba jednej z największych tajemnic Anunnaki odnajdujemy w „Biblii”, apokryfach „Starego testamentu”, ale także przede wszystkim w mitach sumeryjskich. Tematem audycji jest życie płciowe pozaziemskich przybyszów.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.