Najlepiej udokumentowane bliskie spotkania III stopnia

Opublikowano: 28.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 780

Czy to byli kosmici? Od zarania dziejów ludzie obserwują dziwne obiekty poruszające się po niebie. Co jakiś czas ludzie donoszą także, że w pobliżu takich obiektów widzieli humanoidalne istoty. Każdy z nas lubi słuchać o historiach tego typu. Pod koniec pojawia się jednak mały problem: ostatecznie bowiem są to tylko i wyłącznie historie, bez żadnych namacalnych dowodów na to, że to byli kosmici. W latach 1960. doszło jednak do dwóch incydentów po których zostały pewne ślady.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.