Najgroźniejszy wirus na Ziemi

Opublikowano: 09.03.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 599

Historia ludzkości naznaczona jest wszelkiego rodzaju plagami i epidemiami, które wielokrotnie zebrały swe krwawe żniwo. Najgorszego wirusa na świecie nie stworzyła jednak matka natura. To my, ludzie jesteśmy odpowiedzialni za jego powstanie. Owa plaga dziesiątkuje naszą populację od setek lat, a ulegały jej nawet najtęższe umysły. Nieustannie mutująca, żerująca na ludzkich emocjach i pozbawiająca nas serca zaraza przenosi swój patologiczny gen ponad granicami państw uderzając zarówno w biednych, jak i bogatych. Podatni nań ludzie gotowi są postawić cały świat na głowie, byle podporządkował się ideologii, na którą chorują, bo właśnie ideologia jest najgroźniejszym wirusem w historii świata! Przenoszona za pomocą propagandy trafia do milionów i przejmuje nad nimi kontrolę. W jej imieniu ludzie gotowi są popełniać zbrodnie o jakich wcześniej nawet by nie pomyśleli. Wyzwala w nas najgorsze instynkty. Za każdym razem niszczy dorobek wielu pokoleń, serwuje ból i cierpienie, a z ludzi tworzy bestie, nad którymi niemal nikt nie jest w stanie zapanować. Niemal, bo każda ideologia ma swych ojców, którzy nie tłumaczą, dlaczego ją rozprzestrzeniają, za to z lubością patrzą na jej wyniszczające efekty. Marzą bowiem, by stary świat spłonął w ogniu wznieconej przez nich rewolucji, a na jego zgliszczach zbudują nowy, w ich mniemaniu lepszy. Dzisiejszy program poświęcimy zatem plagom dławiącym ludzkość, czyli: propagandzie, ideologii, cenzurze i koronawirusom.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o