Najgłośniejszych przeciwników przekopu Mierzei opłacają Niemcy

Opublikowano: 15.09.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 741

Dr Janusz Kowalczyk – ekspert Centrum Europy Wschodniej UMCS, Przewodniczący Rady Fundacji Scire – mówi o przekraczaniu granicy pomiędzy Polską a Ukrainą, a także porusza temat przekopu Mierzei Wiślanej. Przekop Mierzei Wiślanej to nie wymysł polskiego rządu. Jest to bowiem wynik działań blokujących ze strony Federacji Rosyjskiej. „Dla Niemców przekop Mierzei nie jest żadnym zagrożeniem, a ich sprzeciw wynika z tego, że nie chcą drażnić Federacji Rosyjskiej” – twierdzi. Przedwczoraj obyła się również wideokonferencja pomiędzy prezydentem Polski i Ukrainy. Minister przekazał, że w trakcie ponad godzinnej wideorozmowy obaj przywódcy omówili cztery główne kwestie. Głównymi tematami rozmowy była planowana wizyta prezydenta Polski w Kijowie, zachowanie podczas pandemii koronawirusa, a także kwestia sytuacji na Donbasie i naruszeń zawieszenia broni.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.