Najdziwniejsze planety

Opublikowano: 11.09.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 4

W pierwszym filmie o najdziwniejszych planetach omawialiśmy TrEs-2b, czyli najciemniejszą planetę w kosmosie. PH1b, czyli planetę znajdującą się w poczwórnym układzie gwiazd. HD 106906 b, czyli planetę, która krąży zadziwiająco daleko od swojej gwiazdy. WASP-12b a więc planetę orbitującą tak blisko swojej gwiazdy, że jest przez nią zniekształcana oraz niszczona. J1407b, czyli planetę o rekordowych pierścieniach, które są aż 200 razy większe od pierścieni Saturna. Wszechświat obfituje jednak także w wiele innych zadziwiających planet. Zerknijmy zatem na kolejną porcję najdziwniejszych poznanych dotąd planet w kosmosie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o