Najcięższe megality w historii?

Opublikowano: 15.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 427

W Rosji, na dalekiej południowej Syberii w górach Szorija znajdują się niezwykłe skały. Według niektórych nie są one naturalnymi tworami, lecz blokami skalnymi uformowanymi przez istoty inteligentne. Gdyby prawdą okazały się przypuszczenia, były by to najcięższe bloki skalne stworzone ręką wcześniejszych cywilizacji. Waga bloków waha się między trzema, a czterema tysiącami ton. Oficjalnie nie istnieją żadne pomiary poszczególnych formacji skalnych, co pozostawia całą sprawę w świetle tajemnicy. Niektóre z analizowanych skał są naturalne i nie powinny budzić kontrowersji, aczkolwiek kilka z nich nosi zagadkowe ślady: mają kąty proste, a powierzchnia wykazuje się gładzią. Wyłącznie badania naukowe pomogą wyjaśnić zagadkę pochodzenia skał z Syberii.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.